Stírací globus 3D Globe World

599 Kč –50 %
stiraci globus 3d globe world 3
599 Kč –50 % 299 Kč 271,82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Stírací globus je ideálním dárkem pro každého milovníka cestování. Setřete si každou zemi, kterou jste v minulosti navštívili.

Detailní informace

Detailní popis produktu

stiraci-globus-3d-globe-world-3Stírací globus 3D Globe World, 29 x 21 cm

UPOZORNĚNÍ: součástí balení není krabice. Stírací globus je zabalen v bublinkové fólii, ve které bude odesílán i zákazníkovi.

Setřete si každou část světa, kterou jste doposud navštívili. Stírací globus je velice atraktivním dárkem pro každého cestovatele. Nejenže je velice maličký, ale také vám hezky zpříjemní domácí prostředí.

Zábava pro malé i velké: udělejte si ze dne zábavu. Tento stírací globus je jedinečný díky možnosti stírat navštívené země na objektu ve tvaru zeměkoule. Při stíraní jednotlivých zemí si užijete nekonečnou zábavu a také zářivé barvy.

Jednoduché složení: složení globusu je velice jednoduché a zvládnete to určitě i bez návodu. Stačí jednoduše spojit jednotlivé kousky dohromady a v okamžiku budete mít hotovo.

Skvělý cestovní dárek: pokud znáte někoho, kdo miluje cestování a poznávaní nových zemí, měst a států, tento stírací globus je ideálním dárkem.

Stírací globus 3D: globus je sám o sobě velmi precizně vyroben, díky čemuž září všemi barvami a setření vrstev jde velice jednoduše. Globus jde navíc velice lehce kdykoliv složit a přemístit.

Specifikace:

Materiál: karton
Velikost složeného globusu: 29 x 21 cm
Barva: viz obrázky

UPOZORNĚNÍ: součástí balení není krabice. Stírací globus je zabalen v bublinkové folii, ve které bude odesílán i zákazníkovi.

stiraci-globus-3d-globe-world-2

stiraci-globus-3d-globe-world-6

stiraci-globus-3d-globe-world-7

stiraci-globus-3d-globe-world-8

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Booking.com