Stírací karty 600 míst a atrakcí Světa

Značka: Salouza
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Cestujte. Zaznamenávejte. Stírejte. Už nemusíte těžko vzpomínat, co jste zažili a kde jste byli. S těmito kartami s městy Světa budete mít vše na jednom místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stírací karty 600 míst a atrakcí Světa

60 karet s oblíbenými turistickými městy Světa. Neztrácejte čas přemýšlením o tom, které město navštívit nebo co dělat: získejte karty a objevte jak zajímavosti, tak místa, které vás možná ani nenapadli.

Originální stírací karty vám pomohou zdokumentovat vaše cesty a uchovat důležité vzpomínky z cest. Tyto karty obsahují 60 měst, přičemž každé z míst obsahuje dalších 10 míst a atrakcí, které nemůžete ve vybraném městě vynechat. Je to skutečně ideální cestovní doplněk pro ty, kteří vždy touží navštívit nová vzrušující místa a zároveň nepřetržitě vzpomínat na své cesty.

600 jedinečných míst

Kromě 60 měst naleznete mezi stíracími kartami i 600 unikátních míst a atrakcí, které můžete v daném městě navštívit. Inspirace budete mít na rozdávání. Postupně si tak můžete setřít jednotlivá místa a atrakce, která navštívíte. Následně si můžete kartičky vystavit a pochválit se svým přátelům.

Praktické rozměry

Tyto praktické kartičky mají rozměr klasického pohledu. Jsou tak ideální pro vložení do kabelky nebo batohu. Hodí se tak přesně pro vaše cesty po celém Světě.

Jedinečný dárek pro cestovatele a dobrodruhy

Originální stírací kartičky jsou dokonalým dárkem pro každého, kdo má smysl pro dobrodružství. Vaše děti, rodiče, partner nebo partnerka budou mít dokonalou příležitost zaznamenat si své plánované nebo minulé cesty.

Specifikace

  • 600 míst a atrakcí, které musíte vidět
  • seznam měst Světa, která musíte vidět
  • jedinečný dárek pro cestovatele
  • stírejte jakoukoliv mincí

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní deníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.36 kg

Litevská společnost Salouza vyrábí a tiskne ty nejhezčí stírací doplňky pro cestovatele. Stojí za výrobou stíracích plakátů i stíracích karet pro cestovatele, které na první pohled zaujmou i necestovatele.