Stírací plakát – 60 měst Světa

Značka: Salouza
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Jste dobrodruhem, který si rád plní sny? Vyrazte do okolních států nebo i dalších vzdálenějších států Světa a objevte nepoznané. Stírací mapa Světa vám bude všechny cesty připomínat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stírací plakát – 60 měst Světa

Pro ty, jejichž vášní je cestovat a navštěvovat různé země a cizí města, představujeme stírací plakát „Navštivte Svět“! Top 60 měst, která musíte ve světě navštívit. Tyto města Světa jsou na seznamu nejlepších cestovatelů. Plakát pod stíratelnou vrstvou skrývá název a unikátní ilustraci města k navštívení.

Ideální dárek pro každou příležitost

Tento plakát Světa s možností stírat, je ideálním dárkem pro muže i ženy. Hodí se jako dárek jak na narozeniny, svátek, výročí nebo i na Vánoce. Necháme na vás, které období pro tento dárek si vyberete jako nejlepší načasování.

60 nejoblíbenějších světových měst, které chcete navštívit

Od New Yorku, přes Tokio, až po Emirátskou Dubaj. To vše a mnoho dalších světových měst zkrátka budete chtít navštívit. V každém z vybraných měst najdete něco unikátní. A abyste si svůj výlet neustále připomínali, můžete si ho setřít ihned po návratu.

Objevte nová oblíbená města

Nevíte, kam se vydat dál? Tato stírací mapa či plakát vás nasměruje a rozšíří vám obzory. Zavěste ji na zeď a sledujte, jak objevujete nová města Světa. Anebo si jen tak udělejte výzvu s rodinou a přáteli.

Vynikající kvalita tisku

S mnoha spokojenými zákazníky si můžete být jisti, že vám tento stírací plakát poskytne nejlepší možnou kvalitu tisku a prvotřídní zážitky.

Prémiové dárkové balení

Váš nový plakát přijde v dárkové krabici prémiové kvality a pečlivě zabalený v ochranném papíru. Stírací mapu či plakát tak můžete rovnou darovat své rodině nebo přátelům.

Specifikace

  • 60 různých měst k návštěvě světa
  • Materiál: vytištěno na vysoce kvalitním odolném papíru
  • Velikost plakátu: 42 x 59,4 cm
  • Baleno v jedinečné plakátové krabičce
  • Stírací vrstvu lze seškrábnout mincí nebo žetonem

Rám, ani závěsný systém není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Litevská společnost Salouza vyrábí a tiskne ty nejhezčí stírací doplňky pro cestovatele. Stojí za výrobou stíracích plakátů i stíracích karet pro cestovatele, které na první pohled zaujmou i necestovatele.