Stírací plakát – 100 věcí co musíte zažít s dětmi

Garance nejnižší ceny
Značka: 4Leaders
239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Jste dobrodruhem, který si rád plní sny? Tak právě pro vás je stírací plakát se 100 věcmi, které musíte zažít s dětmi. Stírací mapa vám dá na výběr od návštěvy maškarního plesu až po jízdu na koni. Vyberte si aktivitu a utíkejte ji vyzkoušet!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stírací plakát – 100 věcí co musíte zažít s dětmi

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (1)Naše stírací plakáty se seznamem různých témat sestavují 100 nejčastějších věcí, které si oblíbilo stovky cestovatelů a dobrodruhů před vámi. Tyto krásné plakáty vám umožňují seškrábat své uplynulé zážitky, abyste odhalili, co se skrývá pod každým políčkem.

100 nejlepších věcí, které chcete zažít s dětmi

Od hrání ping-pongu, přes výlet lodí, absolvování naučné stezky, až po společnou návštěvu kina. To vše a ještě více můžete zažít s tímto stíracím plakátem zážitků.

Objevte nové oblíbené aktivity

Nevíte, kam se v životě vydat dál? Tato stírací mapa či plakát vás nasměruje a rozšíří vám obzory. Zavěste jej na zeď a sledujte, jak zkoušíte nové aktivity, učíte se nové věci a děláte ze sebe lepšího člověka. Anebo si jen tak udělejte výzvu s rodinou a dětmi.

100 barevných ikon

Pod zlatou vrstvou odhalte barevnou postavičku nebo předmět a odlište tak své uplynulé zážitky od těch budoucích. Plakát 100 věci, které musíte zažít s dětmi, kombinuje originální ilustrace, které nikde jinde nenajdete.

Vynikající kvalita tisku

S mnoha spokojenými zákazníky si můžete být jisti, že vám tento stírací plakát poskytne nejlepší možnou kvalitu tisku a prvotřídní zážitky.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (3)

Prémiové balení v tubě

Váš nový plakát přijde v tubě prémiové kvality a pečlivě zabalené v ochranném papíru. Stírací mapu či plakát tak můžete rovnou darovat své rodině nebo přátelům. Ideální tip na dárek na Vánoce, narozeniny, svátek, výročí nebo jen tak pro potěšení.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (6)

Specifikace

  • 100 stíracích polí
  • Materiál: papír
  • Velikost plakátu: 40,5 x 59 cm
  • Velikost balení (tubus): 44 x 5,5 x 5,5 cm

Rám není součástí balení.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (4)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (2)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (5)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Český výrobce a distributor dárkových předmětů 4Leaders, který se v dlouhodobém horizontu prosazuje i ve střední Evropě. Výroba dárkových předmětů je jeho předností.