Deluxe Stírací mapa světa s vlajkami, 82,5 x 59,4 cm

Novinka
599 Kč –33 %
deluxe stiraci mapa sveta s vlajkami 82 5 x 59 4 cm
599 Kč –33 % 399 Kč
2 ks skladem

Nejpodrobnější stírací mapa světa, která potěší nejednoho cestovatele. Tato stírací mapa je jedna z největších, jakou u tohoto druhu spatříte. Ideální jako dárek, a to nejen pro cestovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cmDeluxe Stírací mapa světa s vlajkami, 82,5 x 59,4 cm

Jedna z prvních stíracích map světa, jaké kdy byly vyrobené. Inovativní design je vyroben na recyklovatelném papíru nejvyšší kvality spolu s odnímatelnou zlatou fólií na horní vrstvě.

Kartograficky propracovaný design: tato stírací mapa dokáže díky své velikosti zachytit každičký detail jednotlivých zemí. Dokáže tak zobrazit i jednotlivé drobnosti v jedné mapě. Stírejte světové destinace a odhalte barevnou geografickou mapu schovanou pod zlatou vrstvou.

Rozšířená část s vlajkami: stírací mapa je exkluzivní i tím, že ve spodní částí obsahuje i všechny vlajky světa. Při stíraní jednotlivých zemí tak můžete setřít i vlajku země, kterou jste zrovna navštívili.

Extra velká stírací mapa: tato stírací mapa patří k těm největším. Mapa s rozměry 82,5 x 59,4 cm je pokrytá zlatou stírací vrstvou. Tato stírací mapa je aktualizovaná k roku 2020, díky čemuž umožňuje detailní mapování každé země. Stírací mapa navíc zobrazuje všechny země v přírodní geografické barvě společně s jejich hranicemi, stínováním kopců, nejvyšších hor, řek a mnoho dalších zajímavých geografických útvarů.

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-4

Ideální jako dárek: stírací mapa může sloužit i jako nástěnná mapa světa, kterou můžete darovat svému oblíbenému dobrodruhovi jako dárek. Dopřejte svým blízkým nejen snění, ale také možnost naplánovat si další cestu podle stále nesetřených zemí. Ten pocit při stíraní další a další země je nepopsatelný. Stírací mapa je ideální dárek také pro vzdělávání mladých objevovatelů.

Praktická a půvabná tuba: stírací mapa je vložena do velice vkusné tuby, která je součást balení. Stírací mapu tak nejenom chrání, ale také jí dodává úplně nový rozměr.

Propracovaná výroba: Společnost Deluxe kombinuje u této stírací mapy propracované detaily, design a vysoce kvalitní povrchové úpravy. Jde o mezinárodně uznávanou kartografickou společnost, kde každoročně tým odborníků připravuje několik ohromujících řad stíracích map světa. S takovým designem se pochlubíte v nejedné domácnosti.

Rozměr: 82,5 x 59,4 cm

Balení: součástí balení je papírová mapa i stříbrná tuba

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-1_1

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-3

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-6

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-7

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Booking.com