B2B Deluxe Stírací mapa světa s vlajkami

Značka: B2B
379 Kč 379 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Nejpodrobnější stírací mapa světa, která potěší nejednoho cestovatele. Tato stírací mapa je jedna z největších, jakou u tohoto druhu spatříte. Ideální jako dárek, a to nejen pro cestovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cmDeluxe Stírací mapa světa s vlajkami, 82,5 x 59,4 cm

Jedna z prvních stíracích map světa, jaké kdy byly vyrobené. Inovativní design je vyroben na recyklovatelném papíru nejvyšší kvality spolu s odnímatelnou zlatou fólií na horní vrstvě.

Kartograficky propracovaný design

Tato stírací mapa dokáže díky své velikosti zachytit každičký detail jednotlivých zemí. Dokáže tak zobrazit i jednotlivé drobnosti v jedné mapě. Stírejte světové destinace a odhalte barevnou geografickou mapu schovanou pod zlatou vrstvou.

Rozšířená část s vlajkami

Stírací mapa je exkluzivní i tím, že ve spodní částí obsahuje i všechny vlajky světa. Při stíraní jednotlivých zemí tak můžete setřít i vlajku země, kterou jste zrovna navštívili.

Etra velká stírací mapa: tato stírací mapa patří k těm největším. Mapa s rozměry 82,5 x 59,4 cm je pokrytá zlatou stírací vrstvou. Tato stírací mapa je aktualizovaná k roku 2020, díky čemuž umožňuje detailní mapování každé země. Stírací mapa navíc zobrazuje všechny země v přírodní geografické barvě společně s jejich hranicemi, stínováním kopců, nejvyšších hor, řek a mnoho dalších zajímavých geografických útvarů.

 

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-4

Ideální jako dárek

Stírací mapa může sloužit i jako nástěnná mapa světa, kterou můžete darovat svému oblíbenému dobrodruhovi jako dárek. Dopřejte svým blízkým nejen snění, ale také možnost naplánovat si další cestu podle stále nesetřených zemí. Ten pocit při stíraní další a další země je nepopsatelný. Stírací mapa je ideální dárek také pro vzdělávání mladých objevovatelů.

Praktická a půvabná tuba

Stírací mapa je vložena do velice vkusné tuby, která je součást balení. Stírací mapu tak nejenom chrání, ale také jí dodává úplně nový rozměr.

Propracovaná výroba

Společnost Deluxe kombinuje u této stírací mapy propracované detaily, design a vysoce kvalitní povrchové úpravy. Jde o mezinárodně uznávanou kartografickou společnost, kde každoročně tým odborníků připravuje několik ohromujících řad stíracích map světa. S takovým designem se pochlubíte v nejedné domácnosti.

Varianty:

  • 82,5 x 59,4 cm

Balení: součástí balení je papírová mapa i šedivý tubus

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-1_1

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-3

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-6

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami--82-5-x-59-4-cm-7

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.