Froster Stírací plakát pro zamilované

Značka: Froster
699 Kč –7 %
stiraci plakat pro zamilovane 1
699 Kč –7 % 649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Jste dobrodruzi, kteří si rádi plní sny v páru? Tak právě pro vás je stírací plakát pro zamilované. Stírací plakát vám dá na výběr od jednoduchých sdílených aktivit, přes dobrodružství, až po různé výzvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Froster Stírací plakát pro zamilované

Stírací plakát pro zamilované je více než obyčejný dárkový předmět. Je to plakát, který obsahuje více než 100 návrhů zážitků, díky kterým budou vaše společné chvíle nezapomenutelné, a které ve vašem vztahu nenechají místo pro nudu. Stačí si vybrat pole ve tvaru srdce a seškrábnout, abyste mohli společně začít dobrodružství a posílit atmosféru s trochou nejistoty.

Pod každým srdcem se skrývá překvapení pro pár

Plakát obsahuje více než 100 různých návrhů na společné trávení času! Před setřením srdce uvidíte kategorii zážitku. Aby vaše společné chvíle byly napínavější. O tom, co vás čeká, se dozvíte až po seškrábnutí na vybraném poli. Díky tomu, že jsou zážitky rozděleny do několika kategorií, můžete si snadno vybrat návrh šitý na míru vašim aktuálním možnostem nebo přáním:

 • Co můžete udělat hned, je obsaženo v srdíčku "malé potěšení"
 • Sdílené aktivity jsou vzrušující způsoby, jak spolu trávit čas, obvykle mimo domov
 • Mírně větší výzvy vyžadují trochu organizace a někdy také opuštění komfortní zóny
 • Dobrodružství jsou události, které si budete pamatovat mnoho let
 • Třešničkou na dortu je kategorie Dechberoucí zážitky – velkolepější, ale také vyžadující plánování a trochu více finančních prostředků než zážitky z jiných skupin

Plakát je pokrytý stírací vrstvou vytvořenou podle nejnovější vylepšené technologie

Stírací vrstvu lze snadno seškrábat i po dlouhé době, aniž by došlo k poškození grafiky pod ní. Stírací plakát je skvělá zábava, protože vám umožní objevit nové oblasti a budete mít dobrý pocit z plnění nových úkolů. Vzhled stíracího plakátu se mění v čase podle vašeho postupu. Díky tomu je každý plakát osobním dárkem.

Elegantní tubus

Produkt je zabalen v elegantním tubusu, který mu dodává jedinečný vzhled a chrání obsah během přepravy. Ihned možné darovat jako dárek, není potřeba žádné další balení. Výrobek je v anglické jazykové verzi.

Nejen na Valentýna a výročí

Stírací plakát pro zamilované je vysněný dárek k Valentýnu nebo výročí, protože vás brzy neomrzí. Svátek lásky díky němu potrvá celý rok! Dobrodružství na stíracím plakátu byly navrženy tak, aby podněcovaly představivost a vytvářely krásné vzpomínky, které si po letech budete rádi vybavovat. Víme také, že chuť k jídlu přichází s jídlem, takže i když seškrábete všechna zlatá místa, plakát rozhodně probudí vaši kreativitu a i po letech bude skvělou inspirací k plánování vašich dalších vzrušujících společných zážitků.

Jedinečný svatební dar

Stírací seznam ve formě plakátu, zabalený v estetické tubě, je také skvělým nápadem na svatební dar pro nevěstu a ženicha, dárek k výročí a pro jakoukoli jinou příležitost, kdy potřebujete dárek pro pár. Stírací plakát je něco neobyčejného, nezapomenutelného, zcela odlišného od sklenic nebo tradiční láhve vína. Je to výborný dárek pro pár, který už všechno má a společně stráveného času si váží víc než hmotných statků. Úkoly u plakátu pro zamilované byly vybrány tak, abyste se za ně nemuseli stydět při ukazování plakátu svým nejbližším: jsou atraktivní, překvapivé a mnohé z nich mají potenciál stát se vzpomínkami na celý život.

Specifikace

 • Materiál: Laminovaný papír s UV nátěrem, díky němuž je snazší odstranit stírací vrstvu
 • Rozměry: 80 cm (výška), 58 cm (šířka)
 • Výrobek je chráněn registrovanou ochrannou známkou
 • Rozměry ochranného tubusu: 6,5 x 6,5 x 60 cm
 • Váha: 300 g
 • Vyrobeno v EU
 • Jazyk: angličtina

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Stírací plakát – 100 věcí co musíte zažít v páru

Značka Froster vytváří všechny své produkty tak, aby se pro někoho staly originálním a překvapivým dárkem. Patří mezi ně kreativní dárky pro výletníky, cestovatele, i lidi, kteří oceňují originální řešení a design. Od značky Froster naleznete návrhy pro každou příležitost a pro lidi s různými osobnostmi, vášněmi a smyslem pro humor.