Travelogue Cestovní deník se stíracími mapami

Novinka Super cena
Značka: Travelogue
449 Kč 449 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Cestujte. Zaznamenávejte. Stírejte. Tak by se dal shrnout cestovatelský deník se stíracími mapami. Už nemusíte těžce vzpomínat, co jste zažili a kde jste byli. S tímto deníkem s mapami budete mít vše na jednom místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Travelogue Cestovní deník se stíracími mapami

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-7

Originální cestovní deník se stíracími mapami. Deník s 64 stránkami vám pomůže zdokumentovat vaše cesty a uchovává důležité poznámky z cest. Tento cestovní stírací deník zároveň obsahuje osm jedinečných stírací map, které obsahují všechny kontinenty světa. Je to skutečně ideální cestovní doplněk pro ty, kteří vždy touží navštívit nová vzrušující místa a zároveň dokumentovat své cesty. V deníku jsou přihrádky na uložení lístků, palubních lístků a dalších papírových memorabilií. Tento praktický stírací deník s mapami má rozměry 22,5 x 17 x 2 cm, díky čemuž je rozměrově ideální pro vložení do kabelky nebo batohu. Hodí se přesně pro vaše cesty po světě.

Tento deník stíracích map světa je extrémně odolný a dokáže obstát i v těch nejtrýznivějších dobrodružstvích. Po návratu domů lze mapy snadno zavěsit a zobrazit jako poutavý cestovní dekor. Jsou úhledným způsobem, jak vyprávět příběh o vašich výletech po světě. Pokud jste hledali perfektní cestovní dárek pro přítele nebo člena rodiny, pak je tento cestovní deník pro ně dokonalou volbou.

Osm jedinečných stíracích map

Kromě denníku najdete v rámci tohoto produktu i osm stíracích map zobrazujících jednotlivé kontinenty. Postupně si tak můžete setřít jednotlivé země, které navštívíte. Následně si je můžete vystavit a pochválit se před svými přáteli.

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-4

Cestovní deník

Kromě stíraní pohledných map si zároveň zapište všechny své důležité zážitky. Poslouží vám k tomu 64stránkový deník, který můžete využít na všechny důležité zápisky z cest.

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-5

Jedinečný dárek pro cestovatele a dobrodruhy

Originální cestovní stírací deník je dokonalým dárkem pro každého, kdo má smysl pro dobrodružství. Budou mít dokonalou příležitost zaznamenat si své plánované nebo minulé cesty.

Rozměr22,5 x 17 x 2 cm

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-6

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-rozmery

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-2

travelogue-cestovni-denik-se-stiracimi-mapami-1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní deníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.32 kg

Travelogue Cestovní deník se stíracími mapami

Travelogue je značka, která představuje skutečného ducha cestovatele a jeho zneklidňující touhu po cestování. Navrhuje a vyvíjí oblečení a doplňky výhradně pro cestovatele. Každý z jejich produktů je navržen tak, aby lidi inspiroval k dalšímu cestování.