Stírací plakát – 60 měst Evropy

Značka: Salouza
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Jste dobrodruhem, který si rád plní sny? Vyrazte do okolních států nebo i dalších vzdálenějších států Evropy a objevte nepoznané. Stírací mapa Evropy vám bude všechny cesty připomínat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stírací plakát – 60 měst Evropy

stiraci-plakat-60-mest-evropyPro ty, jejichž vášní je cestovat a navštěvovat různé země a cizí města, představujeme stírací plakát „Navštivte Evropu“! Top 60 měst, která musíte v Evropě navštívit. Tyto města Evropy jsou na seznamu nejlepších cestovatelů. Plakát pod stíratelnou vrstvou skrývá název a unikátní ilustraci města k navštívení.

Ideální dárek pro každou příležitost

Tento plakát Evropy s možností stírat, je ideálním dárkem pro muže i ženy. Hodí se jako dárek jak na narozeniny, svátek, výročí nebo i na Vánoce. Necháme na vás, které období pro tento dárek si vyberete jako nejlepší načasování.

60 nejoblíbenějších evropských měst, které chcete navštívit

Od Florencie, přes Oslo, až po portugalský Lisabon. To vše a mnoho dalších evropských měst zkrátka budete chtít navštívit. V každém z vybraných měst najdete něco unikátní. A abyste si svůj výlet neustále připomínali, můžete si ho setřít ihned po návratu.

Objevte nová oblíbená města

Nevíte, kam se vydat dál? Tato stírací mapa či plakát vás nasměruje a rozšíří vám obzory. Zavěste ji na zeď a sledujte, jak objevujete nová města Evropy. Anebo si jen tak udělejte výzvu s rodinou a přáteli.

Vynikající kvalita tisku

S mnoha spokojenými zákazníky si můžete být jisti, že vám tento stírací plakát poskytne nejlepší možnou kvalitu tisku a prvotřídní zážitky.

Prémiové dárkové balení

Váš nový plakát přijde v dárkové krabici prémiové kvality a pečlivě zabalený v ochranném papíru. Stírací mapu či plakát tak můžete rovnou darovat své rodině nebo přátelům.

Specifikace

  • 60 různých měst k návštěvě v Evropě
  • Materiál: vytištěno na vysoce kvalitním odolném papíru
  • Velikost plakátu: 42 x 59,4 cm
  • Baleno v jedinečné plakátové krabičce
  • Stírací vrstvu lze seškrábnout mincí nebo žetonem

Rám, ani závěsný systém není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Litevská společnost Salouza vyrábí a tiskne ty nejhezčí stírací doplňky pro cestovatele. Stojí za výrobou stíracích plakátů i stíracích karet pro cestovatele, které na první pohled zaujmou i necestovatele.