Stírací plakát 100 nápadů na rande

2x více kufříků
Značka: B2B
339 Kč 280 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Splňte si své přání nebo přání své polovičky. Tento stírací plakát vám dá stovku nápadů, jak si užít to nejromantičtější rande. Stírací plakát vám dá na výběr od návštěvy botanické zahrady, ochutnávky vína, až po vyřešení únikové hry nebo trávení společného času během dne v pyžamu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stírací plakát 100 nápadů na rande

Stírací plakát se 100 nápady na rande je více než obyčejný dárkový předmět. Je to plakát, který obsahuje 100 návrhů zážitků, díky kterým budou vaše společné chvíle nezapomenutelné, a které ve vašem vztahu nenechají místo pro nudu. Stačí si vybrat políčko a setřít ho v momentě, kdy se svou polovičkou aktivitu splníte. Začněte své další dobrodružství ještě dnes a prolomte ledy, které jste za poslední týdny nechali nehybně stát.

Pod každým políčkem se skrývá překvapení pro pár

Plakát obsahuje 100 různých návrhů na společné trávení času! Před setřením políčka uvidíte konkrétní zážitek, který musíte v daný den absolvovat. Ideálně ve dvou ;) Aby vaše společné chvíle byly napínavější. O tom, co vás čeká, se dozvíte už pří prohlížení samotného plakátu 100 tipů na rande. Díky tomu, že jsou zážitky ze všech možných oblastí, můžete si snadno vybrat návrh šitý na míru vašim aktuálním možnostem nebo přáním. Vyzkoušet můžete aktivity jako ochutnávka vína, návštěva botanické zahrady, víkendový výlet, společná jízda na koni, návštěva únikovky, hra na schovávačku nebo koulovačka.

Plakát je pokrytý stírací vrstvou vytvořenou podle nejnovější vylepšené technologie

Stírací vrstvu lze snadno seškrábat i po dlouhé době, aniž by došlo k poškození grafiky pod ní. Stírací plakát je skvělá zábava, protože vám umožní objevit nové oblasti a budete mít dobrý pocit z plnění nových úkolů. Vzhled stíracího plakátu se mění v čase podle vašeho postupu. Díky tomu je každý plakát osobním dárkem.

Elegantní tubus

Produkt je zabalen v elegantním tubusu, který mu dodává jedinečný vzhled a chrání obsah během přepravy. Ihned možné darovat jako dárek, není potřeba žádné další balení. Výrobek je v anglické jazykové verzi.

Nejen na Valentýna a výročí

Stírací plakát 100 nápadů na rande je vysněný dárek k Valentýnu nebo výročí, protože vás brzy neomrzí. Svátek lásky díky němu potrvá celý rok! Dobrodružství na stíracím plakátu byly navrženy tak, aby podněcovaly představivost a vytvářely krásné vzpomínky, které si po letech budete rádi vybavovat. Víme také, že s jídlem roste chuť, takže i když seškrábete všechna místa, plakát rozhodně probudí vaši kreativitu a i po letech bude skvělou inspirací k plánování vašich dalších vzrušujících společných zážitků.

Jedinečný svatební dar

Stírací seznam ve formě plakátu, zabalený v estetické tubě, je také skvělým nápadem na svatební dar pro nevěstu a ženicha, dárek k výročí a pro jakoukoli jinou příležitost, kdy potřebujete dárek pro pár. Stírací plakát je něco neobyčejného, nezapomenutelného, zcela odlišného od sklenic nebo tradiční láhve vína. Je to výborný dárek pro pár, který už všechno má a společně stráveného času si váží víc než hmotných statků. Úkoly u plakátu pro zamilované byly vybrány tak, abyste se za ně nemuseli stydět při ukazování plakátu svým nejbližším: jsou atraktivní, překvapivé a mnohé z nich mají potenciál stát se vzpomínkami na celý život.

Specifikace

  • Materiál: Laminovaný papír s UV nátěrem, díky němuž je snazší odstranit stírací vrstvu
  • Rozměry: 59,4 cm (výška), 42 cm (šířka)
  • Délka ochranného tubusu: 45,5 cm
  • Váha: 130 g
  • Jazyk: angličtina

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.