Alum Stírací mapa ČR, 80 x 60 cm

Super cena
Značka: Alum
294 Kč 294 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Cestování je oblíbenou aktivitou řady z nás. Tak proč si nezaznamenat své zážitky do stírací mapy Česka, která nám je bude připomínat v obývacím pokoji nebo ložnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alum Stírací mapa ČR, 80 x 60 cm

alum-stiraci-mapa-cr-1Naše stírací mapa České republiky je ideální pro všechny, kteří v sobě mají smysl pro dobrodružství a potulování. Pokud jde o cestování, je to skvělý způsob, jak si označit všechny destinace, které jste v minulosti navštívili.

Když se rozhodnete pro tuto stírací mapu ČR, začněte pomalu odkrývat všechna nádherná místa se živými barvami na pozadí. Na stírací mapě můžete setřít až 120 nejznámějších míst. Schválně, za jak dlouho se vám to povede.

Okouzlující dekorace a ideální dárek pro cestovatele

Ať už máte stírací mapu ČR v obývacím pokoji, ve studovně nebo v kanceláři, stírací mapy jsou dokonalým dekorem pro cestovatele, kteří se tak mohou pochválit před rodinou nebo přáteli. Naše stírací mapy jsou  extrémně odolné, takže bez ohledu na to, kam ji pověsíte, vydrží vám po celou dobu vašich cest po České republice.

Univerzální využití

Naše stírací mapy jsou vytvořené jako perfektní cestovní dárek, ale také jako vynikající náučný prostředek pro děti, které se tak mohou dozvědět o nových místech a památkách Česka. Povzbuďte je, aby z nich vyrostla nová generace cestovatelů, a to pomocí stíracích map Alum.

alum-stiraci-mapa-cr-8

Ideální rozměry

S rozměry 80 x 60 cm je tato stírací mapa ideální k zavěšení. Do tohoto rozměru dokázala ukrýt až 120 míst. Vydejte se na cestu ke každému z nich ještě dnes.

alum-stiraci-mapa-cr-3

Perfektní dárek pro cestovatele

Pokud znáte, někoho, kdo miluje cestování po Česku, tato stírací mapa je pro něj dokonalým dárkem. Nejenom, že je pohledná, ale zároveň nabádá k objevování nových a nových míst. Mapa je zabalena v pohledném krabicovém balení s designem mapy ČR.

alum-stiraci-mapa-cr-4

Specifikace:

  • Stírací mapa obsahuje 120 nejrůznějších míst v ČR
  • Rozměr stírací mapy ČR je 80 x 60 cm
  • Baleno v dárkové krabici

alum-stiraci-mapa-cr-8

alum-stiraci-mapa-cr-7

alum-stiraci-mapa-cr-9

alum-stiraci-mapa-cr-10

alum-stiraci-mapa-cr-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg

Česká společnost Alum je našim dodavatelem cestovatelské stírací mapy České republiky, která patří mezi zákazníky k velice oblíbeným.