AKTUÁLNĚ: Všechny objednávky uskutečněné v pracovní den do 12:00 expedujeme v ten samý den. Při objednání do 12:00 se tak můžete těšit z balíčku už druhý pracovní den (platí pro okamžitou platbu nebo platbu na dobírku, nevztahuje se na Českou poštu).

Deluxe Stírací mapa světa, Česká verze, s dárkovým tubusem XL

VÝPRODEJ
Značka: Deluxe
599 Kč –33 % 399 Kč 362,73 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.6.2021

Darujte svým blízkým originální dárek nebo si zavěste stírací mapu světa v češtině na svou zeď. Ať už cestujete po Česku nebo po světě, tuto stírací mapu světa využijete vždy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deluxe Stírací mapa světa, Česká verze, s dárkovým tubusem XL

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-1

Tato originální stírací mapa světa v češtině je pravděpodobně nejunikátnější a nejkreativnější mapa, kterou kdy budete vlastnit. Tato mapa je vyrobena z velice kvalitního materiálu potaženého speciálním povrchem pro jednoduché a intuitivní seškrábání vrchní vrstvy. Nyní si můžete označit všechny výlety, dovolené a vzrušující dobrodružství, která jste v minulosti podnikli. A to jednoduchým seškrábáním zemí, které jste navštívili. Každý kontintent vás pod povlakem oslní jinou barvou. Kromě toho se všechny hlavní města, která byla vybrána,stanou viditelnými jako mávnutím kouzelného proutu. Skutečná moderní klasika, která vám poslouží i jako dárek pro vaše blízké, rodinu nebo přátele (ať už k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jako projev přátelství).

Díky extra velkým rozměrům stírací mapy světa o rozměrech 90 x 60 cm, bez zbytečných detailů, patří mezi nejlepší stírací mapy vůbec. A to není vše. K vám nebo vašim blízkým dorazí stírací mapa světa ve velmi krásném dárkovém balení. Konkrétně v tubě, která vás naladí na cestovatelskou notu.

Pro koho se stírací mapa světa v češtině hodí?

Globální cestovatelé, rychlo cestovatelé, fanatici na plavby, obchodní cestující, baťůžkáři a dobrovolníci, kteří cestují po světě, aby pomáhali, budou stírací mapů světa v češtině milovat. Vlastně se hodí každému, kdo má rád cestování.

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-1

Jak to funguje

Je to jednoduché, seškrábněte místa, která jste navštívili a odhalte fantastický svět barev. Tím se vytvoří váš osobní záznam o vašich cestách, díky čemuž budou zaznamenané navěky.

Složitý designový detail

Odborníci zabalili do našich stíracích map co nejvíce podrobností, včetně hranic, hlavních měst, ale také nejdůležitějších památek světa, oceánů a dalších zvýrazněných oblastí. Ve stírací mapě jsou zahrnuty země, státy, ostrovy, města, hlavní města, pamětihodnosti a další, takže můžete oživit staré cestovní vzpomínky nebo si naplánovat nové.

Atraktivní využití

Zavěste si stírací mapu světa v českém jazyce na zeď a sledujte, jak bude během měsíců barevně ožívat. Nikdo, kdo  navštíví váš domov, se nebude moci vyhnout zájmu a otázkám, které obklopují vaši vlastní verzi mapy. Můžete do ni zahrnout všechna místa, která jste navštívili nebo i ty, která teprve plánujete navštívit. Vaši přátelé a rodinní příslušníci budou prosit, aby se dozvěděli, co máte naplánováno. Zároveň si můžete mimo pracovní dobu porovnávat příběhy a anekdoty o předchozích výletech se svými kolegy.

Specifikace:

  • Deluxe verze s vytištěným reliéfem planety
  • Materiál povrchové úpravy stírací mapy: lesklé lamino + stírací fólie
  • Detailní vykreslení mapy – až 800 popisků
  • 45 světových památek
  • Obsahuje také pestrou mapu Česka rozdělenou na okresy
  • České památky z krajských měst
  • Výškový rekord obsahující Sněžku a jiné vrchy z okolí Česka
  • Součásti balení je i dárkové balení v podobě pevné tuby

Rozměr: 90 x 60 cm

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-13

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-7

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-11

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-12

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-5

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-6

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-9

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-8

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-4

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-3

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.344 kg