Samolepka na zeď, mapa světa

Novinka
899 Kč –44 %
samolepka na zed mapa sveta pokoj
899 Kč –44 % 499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Vylepšete si pokoj tapetou světa na zeď a zaujměte své přítelé netradiční výzdobou. Samolepka na zeď okouzlí nejednoho vášnivého cestovatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepka na zeď, mapa světa

samolepka-na-zed--mapa-sveta-pokoj

Tato samolepka na zeď patří mezi oblíbené mezi cestovateli. Černá barva samolepky dělá mapu ve výsledku mnohem elegantnější, než vypadá na první pohled. Díky tmavé barvě ji můžete použít na povrchy téměř jakékoliv barvy.

Materiál této samolepky je odnímatelný za pomoci fénu, nezanechává žádné poškození laku, je netoxický, takže je bezpečný pro dětské pokoje, snadno se čistí a po nanesení vypadá, jako by byl nalakovaný.

Atraktivní design

Tato samolepka je vytvořena ve tvaru mapy světa respektujíc všechny tvary států a kontinentů. Mapa světa vás zkrátka vtáhne do cestovatelského světa.

Aplikační povrchy

Naše samolepky na zeď lze aplikovat na téměř jakýkoli hladký povrch, mimo jiné na hladké tapety, barvy, sklo, okna, kov, plast, dřevo, dlaždice, zrcadla, sádrokarton, sádru, notebooky, automobily, čluny, dodávky a všechna ostatní vozidla. Je však velice důležité dodržovat pravidla níže.

Trvanlivost

Všechny samolepky na zeď jsou vyráběné z prémiového kvalitního vinylu s dlouho trvající zárukou. Jejich životnost je v interiéru i 10 let.

samolepka-na-zed--mapa-sveta-detsky-pokoj

 

Jak použít nálepku na zeď

Naše samolepky na zeď se snadno instalují. Při nalepování dodržujte prosím následující pokyny:

  • Vyberte hladký, čistý a suchý povrch. Sloupněte samolepky z listu jednu po druhé
  • Umístěte samolepky na rovný povrch, aniž byste je tlačili, aby bylo možné je stáhnout a v případě potřeby znovu umístit. Povrch musí být očistěný.
  • Díky profesionálně navržené barevné kombinaci je samolepka kompatibilní s jakoukoli barvou stěny. Dodejte svému pokoji osvěžující vzhled a vytvořte okouzlující atmosféru.

samolepka-na-zed--mapa-sveta-2

Odstranění samolepek na zeď

Naše samolepky na zeď lze kdykoli odstranit z jakéhokoli povrchu. Smaolepky po sobě nezanechávají žádné stopy, lepidlo ani zbytky. Avšak jakmile je odstraníte, nelze je znovu použít.

Velikost tapety před nalepením: 60 cm x 90 cm

Pokrytí plochy tapetou po nalepení: 120 cm x 60 cm

navod-na-nalepeni-samolepky-na-stenu-tapeta

samolepka-na-zed--mapa-sveta-sklo-auta

samolepka-na-zed--mapa-sveta-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.125 kg