Sea to Summit Solární sprcha, ultra lehká, 10 l

Značka: Sea to Summit
779 Kč –32 %
sea to summit solarni sprcha ultra lehka 10 l b
779 Kč –32 % 529 Kč 437 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tato 10litrová ultra lehká sprcha je vyrobená z materiálu 70D Nylón, který je vysoce odolný a zároveň velice lehký. Sprcha obsahuje 6 metrů dlouhé závěsné lano pro pohodlnou manipulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sea to Summit Solární sprcha, ultra lehká, 10 l

Tato solární sprcha může být perfektním pomocníkem pro všechny lidi, kteří hledají efektivní a inovativní produkt. Pokud se ocitnete uprostřed přírody, určitě vám přijde teplá sprcha vhod. Její kapacita je až 10 litrů, díky čemuž je velmi kompaktní a efektivní.

Sprchová hlavice je vyrobena tak, aby dokázala zajistit sprchu v délce 7 až 8 minut. Zároveň zabezpečuje, že díky slunečnímu světlu se velice rychle ohřívá. 

Chcete si sprchu Sea to Summit zavěsit? Není problém. Sprcha disponuje závěsným lanem dlouhým až 6 metrů, díky čemuž dostanete sprchu na jakékoliv místo. A pokud si chcete vodu dávkovat podle svých potřeb, využijte otočný ventil.

Specifikace

  • Tvarovaná sprchová hlavice s odstupňovanými otvory zajišťuje rovnoměrný rozptyl proudu
  • Jednoduchý a účinný otočný mechanismus pro zapnutí a vypnutí průtoku
  • D-úchyty Delrin pomáhají držet sprchu na svém místě
  • Balení obsahuje 6metrové lano pro zavěšení
  • Objem: 10 litrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové situace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Roland Tyson, zakladatel společnosti Sea to Summit, začal vyrábět outdoorové vybavení na starém průmyslovém šicím stroji ve svém dětském pokoji v roce 1983, když mu bylo 17 let. Jako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvědomil, že má vášeň a talent pro vytváření špičkového outdoorového vybavení. Brzy začal navrhovat a vyrábět vybavení pro další australské dobrodruhy. V roce 1991, po vybavení neobvyklého prvovýstupu na Mount Everest, vznikla společnost Sea to Summit.