Hygset jednorázová papírová sedátka na WC, splachovatelná, 10 ks

Značka: HYGSET
59 Kč 49 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vybavte se jednorázovými papírovými sedátky na WC a ciťte se na cestách příjemně. Papírová sedátka jsou splachovatelná a rozložitelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-4Hygset jednorázová papírová sedátka na WC, splachovatelná, 10 ks

Poznáte ten pocit, když se ocitnete na veřejných toaletách, ale při představě, že byste se měli posadit se na prkénko, se necítíte úplně příjemně? Nejen lepší pocit, ale také hygieničtejší prostředí si můžete vytvořit díky využití jednorazových papírových sedátek na WC.

Papírové sedátko se hodí pro využití na veřejných záchodech, které jsou využívané širokou veřejností, ale také pro cestování po světě. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste se ocitli v ne příliš lichotivých podmínkách na letištích nebo v méně rozvinutých zemích.

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-2

Papír je splachovatelný a rozložitelný

Pokud se v případě toaletního papíru častokrát bojíte, jestli nedojde k ucpání toalety, s jednorazovými papírovými sedátky se vám to nestane. Papírová sedátka jsou totiž vyrobená ze 100 % celulózy, díky čemuž jsou mimořádně lehko splachovatelná. Dokonce lépe než bežný toaletní papír. V odpadu se materiál rozloží ze 100 %.

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-3

100 % ekologické

Pokud vám záleží na dalším fungování naší planety, mělo by vám záležet i na využívání ekologických materiálů. Toto papírové sedátko se díky svému materiálu (100 % celulóza) kamarádí s přírodou a dokáže se velice rychle rozložit. Nezanechá tak v přírodě vůbec žádnou stopu.

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-1

Tvarem a velikostně přizpůsobitelné většině toalet

Jednorazová papírová sedátka vytváří hygienickou bariéru mezi vaší pokožkou a samotným prkénkem. S rozměry 35,5 cm x 43 cm je přizpůsobitelné většině toalet nejen u nás, ale i ve světě. Papírové sedátko zároveň obsahuje speciálně vytvarovanou prostřední část pro lepší spláchnutí a samovolné vtáhnutí do toalety.

Koupí sedátka přispíváte na dobročinný projekt Mary´s Meals

Jelikož se snažíme nákupem zboží šetřit naší planetu a zároveň podporovat charitativní projekty, rozhodli jsme se podpořit společnost HYGSET, která z každého námi prodaného výrobku věnuje 1 Kč charitativní organizaci Mary´s Meals. Tato organizace zajišťuje v nejchudších zemích světa jedno jídlo denně hladovějícím dětem. Více informací o organizaci Mary´s Meals.

Specifikace:

  • Počet: 10 sedátek
  • Materiál: 100 % celulóza
  • Univerzální rozměr: 35,5 cm x 43 cm
  • Certifikace: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
  • Využití: veřejné toalety, cestování

Návod k použití

  1. Rozložte sedátko a uvolněte prostřední část
  2. Zabezpečte, aby střední část volně visela směrem dolů
  3. Položte papírové sedátko na WC
  4. Pohodlně se usaďte

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní hygiena
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.026 kg

Dva mladí podnikatelé se rozhodli v roce 2019 založit ryze českou společnost Hygset s.r.o. za účelem vyřešení problémů s často špatným stavem veřejných toalet v České republice. Na základě průzkumů zjistili, že nehygienického stavu toalet řeší až 55 % všech dotazovaných. Proto vyvinuli unikátní produkt – sedátka na toaletu ideální i na cestování.