Multifunkční karta přežití 11v1

Tip Cenová bomba Garance nejnižší ceny
Značka: 4Leaders
59 Kč 49 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

S tímto cestovním doplňkem se na cestách nestratíte. Multifunkční karta přežití vám poslouží pro širokou škálu aktivit. Využijete otevírák láhví a konzerv, pilku, nožík, imbusový klíč a mnoho dalšího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční karta přežití 11v1

multifunkcni-karta-preziti-11v1-f-min

Multifunkční karta z nerezové oceli plní 11 funkcí. A to vše v jednom nástroji. Zahrnuje otvírák na konzervy, ostří nože, šroubovák, pravítko, 4polohový imbusový klíč, motýlový šroubovák, ale také pilový kotouč, 2polohový imbusový klíč, otvor na klíč, otvírák na láhev a směrovač.

Stylový design

Multifunkční karta přežití s 11 užitečnými nástroji v jedné kovové kartě velikosti kreditní karty plní díky své rozmanitosti požadavky i těch nejnáročnějších cestovatelů.

Praktická velikost karty

Tato multifunkční karta přežití je vyrobena z nerezové oceli, který zaručeně nezrezaví a ani se neohne, čímž zajišťuje maximální trvanlivost. Její velikost je ideální do peněženky nebo kapsy s rozměry 6,9 x 4,5 cm.

Multifunkční využitelnost

Tuto neuvěřitelně flexibilní kartu přežití lze použít jako otvírák na konzervy, ostří, plochý šroubovák, pravítko, otvírák na láhve: například na pivo, 4polohový imbusový klíč, 2polohový imbusový klíč, klíč na motýlí šrouby, pilový kotouč, kompas indikující směr ve vodě, otvor na lanko.

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak-na-konzervy

Perfektní tip na dárek pro muže

Pokud přemýšlíte co dát svému příteli, manželovi nebo zkrátka jakémukoliv dobrodružnému muži, zvolte tuto multifunkční kartu přežití. Hodí se jako dárek k narozeninám, promocím, výročí nebo jako dárek na Valentýna.

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak

Praktické využití

Díky této základní sadě nástrojů pro nouzové přežití v peněžence budete připraveni na cokoli. Karta přežití je extrémně kompaktní a užitečná, víceúčelový nůž využijete na přežití pro kempování, turistiku, rybaření, lov, cyklistiku, ale hodí se také pro kutily, armádu, jako pohotovostní balení.

Součást balení: karta přežití + pouzdro

Rozměr: 6,9 x 4,5 cm

Barva: černá

multifunkcni-karta-preziti-11v1-e-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-d-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak-2

multifunkcni-karta-preziti-11v1-pilka

multifunkcni-karta-preziti-11v1-pravitko

multifunkcni-karta-preziti-11v1-rozmery

multifunkcni-karta-preziti-11v1-vyuziti-2

multifunkcni-karta-preziti-11v1-do-penezenky_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové situace
Záruka: 2 roky

Český výrobce a distributor dárkových předmětů 4Leaders, který se v dlouhodobém horizontu prosazuje i ve střední Evropě. Výroba dárkových předmětů je jeho předností.