Cestovní šňůra na prádlo s kolíky, 1,8 – 3,5 m

Super cena Garance nejnižší ceny
199 Kč 164 Kč bez DPH
Objednáno - Čeká na naskladnění
Varianta
Možnosti doručení

Jen si vzpomeňte na momenty, kdy si potřebujete na cestách usušit prádlo a nemáte kde. Tato cestovní šnůra s kolíky se dokáže natáhnout až do délky 3,5 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní šňůra na prádlo s kolíky, 1,8 – 3,5 m

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-cerna

Při cestování je docela těžké najít místo, kde si usušit oblečení. Pokud cestujeme na lehko, ušetřit místo menším množstvím oblečení se skutečně vyplatí. Hodí se pro kempování, turistiku, plavání, rybaření nebo jízdu na lodi atd. Zkrátka na místech, kde nemáme jak sušit oblečení.

Tato cestovní šňůra na prádlo s kolíky je dokonalým řešením v hotelovém pokoji, koupelně, prádelně nebo ji mužete upevnit na strom. Díky dvěma háčkům ji totiž můžete instalovat kdekoliv.

Praktické využití

Praktické využití cestovní šňůry na prádlo pochopí kdokoliv se snaží minimalizovat náklady na používání plynové nebo elektrické sušičky při praní oblečení.

Kvalitní materiál

Tato šňůra na prádlo je vyrobena z nerezového materiálu, díky čemuž je pevná, odolná a zpomaluje rezavění. Je ideální pro domácí i vnější použití.

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail-3

Jediný systém 12 kolíků

Klouzání prádla po šňůře zabraňuje 12 kusů kolíků. Upevníte s nimi tak každý kus oblečení přesně podle potřeb. Kolíky lze zároveň posouvat zleva doprava a naopak podle potřeby. Šňůru je možné použít v horkém, vlhkém, mokrém i suchém prostředí.

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail-cerna

Nekonečné možnosti

Cestovní šňůra na prádlo slouží k zavěšení různých druhů oděvů, jako jsou ručníky, látkové pleny, spodní prádlo, trička, ponožky i plavky. Využijí ji zkrátka všichni při cestování, kempování, plavání, rybaření nebo jízdu na člunu. Šňůra je pružná a dá se natáhnout do délky až 3,5 metru.

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail
cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-suseni-pradla-na-cestach

cestovni-snura-na-pradlo-s-koliky--1-8---3-5-m-detail-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní a sušení
Záruka: 2 roky