Lifesystems nouzový termovak Thermal Bag

Značka: Lifesystems
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Nezbytná součást každé sady pro přežití. Termální nouzový termovak Lifesystems je malý a dost lehký na to, aby ho bylo možné sbalit do jakéhokoliv batohu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems nouzový termovak Thermal Bag

Nezbytná součást každé sady pro přežití. Podchlazení je v první řadě nejzávažnějším nebezpečím v jakékoli situaci přežití. Termovak od Lifesystems je malý a lehký na to, aby ho bylo možné hodit do jakéhokoliv batohu. V případě nouzového přežití vám může zachránit život. Uložte si ho do batohu nebo do přihrádky v autě.

Teplo a ochrana

Nouzový termovak Lifesystems navržený tak, aby poskytoval ochranu před živly v případě nehody, traumatu nebo exponované situace, pomáhá zadržovat vyzařované tělesné teplo a snižuje pocit chladu. Jakmile budete uvnitř vaku, pokovený materiál LDPE vás udrží v teple déle tím, že odráží 90 % vyzařovaného tělesného tepla.

Kompaktní a silný

Termovak Lifesystems je nezbytný pro ty, kdo cestují do vzdálenějších prostředí, je lehký, ale odolný proti roztržení a je vyroben z jasně oranžového, tepelně reflexního metalizovaného LDPE, který je vodotěsný, větruodolný, tichý a opakovaně použitelný.

Použití k signalizaci

Jasně oranžovým vnějším a stříbrným vnitřkem lze tento vak použít také k upoutání pozornosti záchranných týmů na vaši pozici. Pamatujte, že konečným cílem každé situace přežití je dostat se bezpečně domů.

Ideální velikost

Rozměry vám umožňují snadno se dostat dovnitř a přetáhnout přes hlavu pro maximální ochranu.

Specifikace:

  • Rozměry rozbaleného termovaku: 220 x 100 cm
  • Rozměry ve složeném stavu: 140 x 90 x 38 mm
  • Hmotnost: 104 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové situace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.18 kg

Součástí britské společnosti Lifesystems je v současnosti 50členný tým vývojářů produktů a skutečných odborníků na cestování, kteří dodávají expediční vybavení specializovaným prodejcům ve více než 40 zemích světa. Jako tým, který sám často prožívá nutkání vrhnout se po hlavě do dobrodružství ví, jak vyrobit soupravu, která je pro danou práci vhodná. Výrobky Lifesystems jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl hluboce zvažován, aby vám pomohl dostat to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak bude velké. Abyste se mohli vydat na další dobrodružství, zajistěte si znalosti, díky kterým budete připraveni na cokoli.