Lifeventure Sprchová hlavice na láhev Travel Bottle Shower

VÝPRODEJ
Značka: Lifeventure
299 Kč –13 %
lifeventure sprchova hlavice na lahev travel bottle shower
299 Kč –13 % 259 Kč 214 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Travel Bottle Shower je dokonale jednoduchá cestovní sprcha, kterou lze aplikovat přes závit do každé klasické PET láhve, kterou umístíte třeba na strom pomocí uchycovacího systému, který je součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifeventure Sprchová hlavice na láhev Travel Bottle Shower

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-showerSprchová hlavice na láhev byla speciálně navržena tak, aby nabízela levné a vysoce účinné řešení pro nouzové mytí a dekontaminaci, která zvyšuje provozní dobu, použitelnost a snižuje množství odpadu. Nevyžaduje nic víc než čistou vodu v plastové láhvi. Je to nejjednodušší přenosná sprcha, která je k dispozici. Poskytuje prostředky pro mytí a sprchování s minimem vody tam, kde je zásoba omezená, kde je potřeba improvizovaná mokrá dekontaminace nebo kde je šíření nemocí vysoké.

Jednotlivé sprchové hlavice se jednoduše pootočí. Vejdou se do univerzální řady jednorázových a opakovaně použitelných plastových lahví a nádob na vodu ve velikosti například 2 l. Když je láhev obrácena, sprchová hlavice vytváří konstantní pumpovaný proud sprchy, není potřeba tak žádné mačkání.

S touto sprchovou hlavicí si užijete báječnou sprchu i na těch nejodlehlejších místech. Praktická sprchová hlavice se během několika sekund vloží do láhve s vodou, takže se můžete během okamžiku osvěžit.

Průtok je snížen hlavicí, takže se s 2litrovou lahví můžete sprchovat přes dvě minuty. Malá, lehká a šikovná, cestovní sprcha patří do zavazadla každého outdoorového dobrodruha.

Použití

Travel Bottle Shower je dokonale jednoduchá cestovní sprcha, kterou lze aplikovat přes závit do každé klasické PET láhve, kterou umístíte třeba na strom pomocí uchycovacího systému, který je součástí balení. Dvoulitrová láhev vody vám díky Travel Bottle Shower poskytne 2,5 minuty tekoucí vody. Je to stejná doba jako byste nechali volně téct 6 dvoulitrových flašek.

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-c

Vlastnosti:

  • 2l PET láhev poskytne sprchu po dobu 2,5 minut
  • Upevňovací systém pro PET láhev je součástí balení
  • Závit s těsněním pro zašroubování do PET láhve

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-e

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-d

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-b

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové situace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.036 kg
Položka byla vyprodána…

Zakladatel značky Lifeventure se vyjádřil: „Jako mladý cestovatel po světě před 25 lety mě nebavilo vážit příliš mnoho vybavení. Potřeboval jsem lehkost, funkčnost a svobodu, kterou přináší. Domů jsem se vrátil inspirován, aby se cestování stalo pro ostatní lepším zážitkem. produkty představovaly řadu silných, lehkých cestovních peněženek, navržených tak, aby se do nich vešlo více peněz, pasů a palubních lístků.“ „Tyto původní ambice jsou ztělesněny ve všech cestovních doplňcích, které vyvíjíme - svoboda cítit se naživu, sebevědomě prožívat svá dobrodružství, lehce šlápnout na planetu a nasávat svět inspirace kolem sebe, ať jste kdekoli.“ Výrobky Lifeventure jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl důkladně zvážen, aby vám mohl dát to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak velké nebo malé. Poskytuje vám svobodu a jistotu dobrodružného života s výjimečnými produkty pro cestování a venku.