Lifesystems Nouzová termofólie / přikrývka

Značka: Lifesystems
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Nezbytná součást každé sady pro přežití je nouzová termofólie. Lze ji totiž využít jak podložku pod sebe, tak jako spacák či úkryt. Záleží na tom, co v dané situaci potřebujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems Nouzová termofólie / přikrývka

Nezbytná součást každé sady pro přežití. Podchlazení je v první řadě nejzávažnějším nebezpečím v jakékoli situaci přežití. Nouzová přikrývka je malá a lehká na to, aby ji bylo možné hodit do jakéhokoliv batohu. V případě nouzového přežití vám může zachránit život. Uložte si ji do batohu nebo do přihrádky v autě.

Teplo a ochrana

Podstatné je, že termofólie odráží 90 % tělesného tepla. Je dobře viditelná díky výrazné oranžové barvě. Je z odolného materiálu, který se jen tak neprotrhne. Ochrání vás před všemi nepříznivými podmínkami: sněhem, větrem, deštěm atp.

Kompaktní a silná

Nouzová termofólie je nezbytná pro ty, kdo cestují do vzdálenějších prostředí. Je lehká, ale odolná proti roztržení a je vyrobena z jasně oranžového, tepelně reflexního metalizovaného LDPE, který je vodotěsný, větruodolný, tichý a opakovaně použitelný.

Použití k signalizaci

Jasně oranžovým vnějším a stříbrným vnitřkem lze tuto přikrývku použít také k upoutání pozornosti záchranných týmů na vaši pozici. Pamatujte, že konečným cílem každé situace přežití je dostat se bezpečně domů.

Specifikace

  • Materiál: pokovený polyester
  • Barva: oranžová
  • Hmotnost: 55 g
  • Rozměr rozbalené fólie: 210 x 140 cm
  • Rozměr sbalené fólie: 9 x 10 x 2,8 cm
  • Kompaktní provedení
  • Vodě i větru odolná
  • Odráží radarové vlny
  • Velmi dobře viditelná
  • Pro 1 osobu

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové situace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.055 kg

Součástí britské společnosti Lifesystems je v současnosti 50členný tým vývojářů produktů a skutečných odborníků na cestování, kteří dodávají expediční vybavení specializovaným prodejcům ve více než 40 zemích světa. Jako tým, který sám často prožívá nutkání vrhnout se po hlavě do dobrodružství ví, jak vyrobit soupravu, která je pro danou práci vhodná. Výrobky Lifesystems jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl hluboce zvažován, aby vám pomohl dostat to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak bude velké. Abyste se mohli vydat na další dobrodružství, zajistěte si znalosti, díky kterým budete připraveni na cokoli.