Lifeventure Cestovní šampon Shampoo Leaves, 50 ks

Značka: Lifeventure
99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vyrazte na cesty s cestovním pracím prostředkem od značky Lifeventure. S 50 kusy pracích pásků vám vydrží i pro delší 2týdenní dovolenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifeventure Cestovní šampon Shampoo Leaves, 50 ks

Tyto praktické látkové pásky od společnosti Lifeventure vám umožní bezpečně ošetřit vaše vlasy, když jste na cestách. Balení cestovního šamponu obsahuje 50 pásek v malém balení, čímž šetří místo.

Šetrné k životnímu prostředí

Pásky, které využijete jako šampon jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují fosfáty.

Praktické využití

Pásky jemně vodou napěníte a můžete je využít jednorázově pro cestování, kempování, rybaření a podobně. Zkrátka se hodí pro všechny dobrodruhy, vodáky, turisty ale hlavně nadšence kempování. Bez problémů dokáží na cestách nahradit šampon i sprchový gel 2v1.

Specifikace

  • Balení obsahuje 50 ks
  • Hmotnost: 14 g
  • Rozměry: 4,5 x 1,5 x 6,7 cm
  • Pásky pění v sladké i poloslané vodě.

Návod k použití

  1. Vyjměte jeden z pásků suchou rukou z balíčku (Upozornění: pokud budete vytahovat pásek vlhkou rukou, může dojít k znehodnocení všech pásků v balíčku).
  2. Po vyjmutí pásku krabičku uzavřete.
  3. Vyjmutý pásek navlhčete vodou, tak aby začal pěnit.
  4. Vlhký pásek s pěnou následně můžete použít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampony a sprchové gely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.014 kg

Zakladatel značky Lifeventure se vyjádřil: „Jako mladý cestovatel po světě před 25 lety mě nebavilo vážit příliš mnoho vybavení. Potřeboval jsem lehkost, funkčnost a svobodu, kterou přináší. Domů jsem se vrátil inspirován, aby se cestování stalo pro ostatní lepším zážitkem. produkty představovaly řadu silných, lehkých cestovních peněženek, navržených tak, aby se do nich vešlo více peněz, pasů a palubních lístků.“ „Tyto původní ambice jsou ztělesněny ve všech cestovních doplňcích, které vyvíjíme - svoboda cítit se naživu, sebevědomě prožívat svá dobrodružství, lehce šlápnout na planetu a nasávat svět inspirace kolem sebe, ať jste kdekoli.“ Výrobky Lifeventure jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl důkladně zvážen, aby vám mohl dát to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak velké nebo malé. Poskytuje vám svobodu a jistotu dobrodružného života s výjimečnými produkty pro cestování a venku.