B2B Multifunkční skládací kombinačky 14v1

2x více kufříků
Značka: B2B
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Vyrazte kempovat s multifunkčními kleštěmi, které vám díky široké škále funkčnosti poslouží na množství aktivit. Součástí jsou ploché kleště, kleště, štípačky, louskáček na ořechy, nůž, křížový šroubovák, malý plochý šroubovák, pilka, pilník, velký plochý šroubovák, otvírák na konzervy, otvírák obálek, otvírák na lahve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B2B Multifunkční skládací kombinačky 14v1

Tyto multifunkční kleště 14v1 vám zajistí všechny důležité funkce na dosah ruky. Ať už jste kdekoliv, pod kapotou, v kempu nebo chcete dokončit různé projekty v rámci vašeho bytu nebo domu, z těmito multifunkčními kleštěmi si poradíte. Obsahují totiž 14 funkcí: ploché kleště, kleště, štípačky, louskáček na ořechy, nůž, křížový šroubovák, malý plochý šroubovák, pilka, pilník, velký plochý šroubovák, otvírák na konzervy, otvírák obálek, otvírák na lahve.

Připraveni na všechno

Multifunkční kleště 14v1 jsou vašim kapesním pomocníkem. Vyzkoušejte si je například při pobytu v přírodě, lovu a rybaření, při venkovních nebo vnitřních činnostech či kutilství. A až budete na místě, vyzkoušejte všechny funkce. Rozhodně to bude stát za to.

Nekonečné možnosti funkčnosti

Mini kleště obsahují kromě jiného i pilníky, nůž a šroubovák. Zkrátka základní výbavu, která se vám hodí na každém výletu.

Buďte praktičtí

Jen si vzpomeňte, kolikrát jste museli doma něco rychle opravit a neměli jste po ruce ani jeden z potřebných nástrojů. Díky tomuto multifunkčnímu pomocníku jich budete mít po ruce hned pět. Můžete tak svou práci zvládnout mnohem rychleji a bez námahy.

Vždy po ruce

Multifunkční kleště jsou vyrobeny v praktické velikosti 10 × 4,9 × 1,7 cm, díky čemuž jsou mimořádně kompaktní. Jsou velice lehké.

Kvalitní a odolný materiál

Multifunkční kleště jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli pro maximální odolnost, trvanlivost a odolnosti proti korozi. Odolává také opotřebení při každodenním používání.

Balení obsahuje: 1× skládací kleště + 1× textilní kapsička s poutkem

  • Rozměr složených kleští: 10 × 4,9 × 1,7 cm
  • Rozměr rozložených kleští: 15,4 × 6,5 × 1,7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nouzové situace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.245 kg

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.