TOP 10 tipů na valentýnský dárek nejen pro cestovatele

top-10-valentynskych-darku-i-pro-cestovatele

Inspirace na originální valentýnský dárek není nikdy dost. Ať už hledáte dárek pro vašeho muže nebo ženu, manžela, manželku, přítele nebo přítelkyni, s našimi tipy se nespálíte.

Nám se už několikrát osvědčilo, že nejlepší řešení je hledat za nejhezčími a dobře zapamatovatelnými dárky zážitek. A pokud se zážitek zhmotní do podoby fyzického dárku, vzniká to nejhezčí spojení, které na svatého Valentýna potěší muže i ženy.

 

1. Stírací plakát –⁠ 100 věcí, co musíte zažit v páru | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Jak jinak utužit partnerský vztah než společnými aktivitami. Tento stírací plakát vám pomůže najít inspiraci, i když ji úplně ztratíte. Naleznete v něm zážitky, jako například společné pozorování hvězd, návštěvu kina, den strávený v posteli, společné vypuštění héliového balónku se vzkazem, ale také sdělení si tajemství z dětství.

stiraci-plakat-pro-par-100-veci-co-zazit

 

2. Cestovní deník se stíracími mapami | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Ještě nevíte, jestli s vaší polovičkou vyrazíte do Ameriky, Afriky, Austrálie nebo zůstanete v Evropě? Tak přesně pro vás se hodí cestovní deník, jenž obsahuje i menší verze stíracích map. Praktická velikost tohoto valentýnského dárku umožní vzít deník klidně i na cesty.

stiraci-mini-mapy-travelougue-kontinenty

 

3. Stírací karty – 600 míst a atrakcí Evropy | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Výborný tip na valentýnský dárek pro cestovatele po Evropě jsou tyto praktické stírací kartičky. Plánujete prodloužený víkend v Albánii, Paříži, Římě nebo v Londýně? Vezměte si s sebou jednu z kartiček a navštivte všechna místa, která máte na kartičce. Budeme velice rádi, když nám ze svého výletu pošlete fotku, jestli jste navštívili všechna místa na kartičce. Nám se podařilo setřít hned několik celých kartiček. Ale nemějte strach, i my jsme z časových důvodů některé kartičky nesetřeli úplně.

stiraci-karty-600-mist-evropy

 

4. Plastová sklenička na víno, skládací | Valentýnský dárek pro ženy

Pro milovničky vína zde máme super tip na dárek, který využijí asi spíše vaše partnerky nebo ženy. Plastovou skleničku z tvrzeného plastu využijete jak v kempu, tak ve volné přírodě. A pokud budete chtít vyrazit mimo Českou republiku, skladnost skleniček určitě uvítají hlavně batůžkáři. Skleničky na víno můžete pohodlně rozložit a složit. Tak na zdraví.

plastovy-pohar-vino-skladaci

 

5. Stírací plakát –⁠ 60 měst Evropy | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Mysleli jsme i na mladší generace. Nemůžeme opomenout dárek na Valentýna v podobě stíracího plakátu se 60 městy Evropy. Po Evropě dnes můžete cestovat i za pár kaček, a tak se zde nabízí obdarovat svého partnera nebo partnerku originálním dárkem na Valentýna. Potom už jen sbalit kufry a můžete společně vyrazit.

50-mest-evropy-stiraci-plakat

 

6. Výletní kronika Česká republika | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Mnoho nádherných míst však nalezneme i v naší domovině. Česká republika ukrývá desítky hradů a zámků, ale také národní parky, jezera a naučné stezky. Díky této kronice si můžete nejen společně naplánovat svůj příští výlet, ale také do něj vlepit nejlepší fotky a sepsat své pocity z výletu.

vyletni-kronika-ceskoslovensko

 

7. Stírací plakát pro zamilované | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Jste zamilovaní tak, že vám nestačí jedna společná aktivita měsíčně a možná ani týdně? Vyzkoušejte stírací plakát pro zamilované, který si můžete zavěsit na stěnu a každý den si připomínat, co vše jste společně absolvovali. Tento valentýnský dárek zaručeně potěší vaši ženu nebo partnerku. A možná nic nebudou namítat ani muži.

stiraci-plakat-pro-zamilovane

 

8. Kniha Cestuj! pro plánování výletů, Evropa, svět nebo Česká republika | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Ať už dotyčný cestuje kamkoliv anebo pouze plánuje začít cestovat, pořiďte mu jednu z knih Cestuj. Tyto knihy vás navedou nejen na správnou cestu, pomohou vám s plánováním, ale také vám poslouží jako hezká vzpomínka. Tuto knihu lze zakoupit ve verzi pro Českou nebo Slovenskou republiku, ale také Evropu či svět.

kniha-cestuj-planovac-vyletu-pamatnik

 

9. Stírací plakát –⁠ 100 filmů, které musíte vidět | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Jako by těch stíracích plakátů už nebylo dost. Ale když je vaše oblíbená společná aktivita sledování filmů na Netflixu, HBO nebo jen tak v telce, není se čemu divit. My už jsme si plakát se 100 filmy, které musíme vidět pořídili. Akorát při našich časových možnostech to bude trvat asi několik let, až se podíváme společně na stý film v pořadí. Proč si to ale nedat jak dlouhodobý společný cíl? Dárek na Valentýna jako stvořený.

100-filmu-ktere-musite-videt-stiraci-plakat

 

10. Dárkový poukaz na valentýnský dárek | Valentýnský dárek pro muže i ženy

Pokud jste si z výčtu top 10 dárků na Valentýna nevybrali, máme pro vás ještě jedno neutrální a možná nejlepší řešení. Nechte vybrat svou polovičku. Určitě se tak nestane, že byste dárkem zklamali anebo ještě hůř, koupili něco, co dotyčný nikdy nevyužije.

darkovy-poukaz-zapakuj

 

Pokud ještě stále nemáte dostatek inspirace, můžete se inspirovat i dalšími našimi články na dárky.

Anebo rovnou zavítejte do sekce s dárky. Všechny dárky doporučujeme ještě zabalit do hezké dárkové krabičky, co vaši drahou polovičku zaručeně potěší.

 

Vzhůru za dobrodružstvím,

Cestovatelé Míša a Miňo

 

Fotka-blog-my-dva

Něco málo o nás a proč to vlastně děláme

Jsme zanícení cestovatelé, kteří chtějí usnadnit cestování stejně smýšlejícím lidem. Víme, jak se cítíte při balení na každou dovolenou. A proto se vám snažíme všechno zjednodušit. Nabízíme vám cestovní doplňky, kosmetiku do letadla, kosmetické sady, průhledné taštičky, lahvičky, skládací lahve a mnoho dalšího.