Top 15 tipů na dárek pro cestovatele roku 2024

0_tipy-na-darky-pro-cestovatele-1

[AKTUALIZOVÁNO 11. 1. 2024]

Máte mezi svými kamarády nebo v rodině cestovatele a každé Vánoce, narozeniny nebo svátek přemýšlíte, co jim koupit za dárek? Připravili jsme pro vás seznam top 15 dárků pro cestovatele, které jim možná i vyrazí dech.

 

 1. Cestovatelská kosmetická sada

Balíček-15---pro-dva_finalKde jinde začít než u cestovatelské kosmetiky. Potřebujeme ji na každé dovolené a zajisté s ní potěšíte každého, kdo občas vyrazí na cesty za exotikou, do přírody nebo třeba na služební cestu. Aktuálně u nás najdete výběr několika různých kosmetických sad.

 

2. Cestovatelská stírací mapa

777-1_deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-vlajkami-82-5-x-59-4-cm-3Právě začínáte s cestováním nebo máte za sebou už desítky objevených destinací? Vlastně je to úplně jedno. Cestovatelská stírací mapa Česka nebo světa jsou skvělými doplňky pro každého dobrodruha. A jako dárek na Vánoce nebo jiný svátek jsou jako stvořené.

 

3. Cestovní kosmetické taštičky

tasticky-finalJestli přemýšlíte, do čeho si zabalit svou kosmetiku, zvolte jednu z atraktivních průhledných kosmetických taštiček, které vám bez problémů projdou každou letištní kontrolou. Splňují totiž maximální povolený rozměr 20x20 cm. 

 

 4. Cestovatelské nádobky

sprej-cestovni-finalTak a teď se přiznejte. Kolikrát jste se ocitli v situaci, že den před odjezdem na dovolenou jste kontrolovali, jaká kosmetika vám ještě chybí a zjistili jste, že většinu přípravků máte jenom ve velkých baleních? Věřte, nevěřte, v podobné situaci se ocitl už každý z nás. A právě pro tuto situaci jsou ideální prázdné lahvičky nebo nádobky do 100 ml, které si můžete zakoupit i u nás. Super jsou i tzv. difuzéry, flaštičky s rozprašovačem pro parfém.

 

5. Cestovatelský výletník

vyletni-kronika-ceska-republika-k (1)S cestovatelskými výletníky se v poslední době roztrhl pytel. Těch nejlepších je však stále jako šafránu. Pokud hledáte praktický cestopisní deník, který vás zároveň navede k těm nejhezčím místům, jste tady správně. Pomůžeme vám s dárkem ve formě výletníku České republiky, Slovenska nebo rovnou výletníku Československa. Po kterém dárku sáhnete už necháme na vás.

 

6. Dárkový poukaz na nákup v e-shopu Zapakuj.cz

vanocni-darek-poukaz-zapakuj.czZvažujete nákup na našem e-shopu, ale nevíte, co vybrat? My vám to trochu ulehčíme. Máme pro vás dárkový poukaz v hodnotě 250 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč nebo 2 000 Kč. Dopřejte svým nejbližším cestovatelský zážitek podle vlastního gusta. Stačí si zakoupit voucher v kategorii Dárkové poukazy v sekci Dárky.

 

400+ vychytavek na eshopu - CZ

 

 7. Univerzální cestovní adaptér

svetova-nabijacka-finalPraktické dárky ocení každý. A právě tím je adaptér využitelný po téměř celém světě. Malé upozornění. Většina adaptérů neobsahuje koncovku do Jihoafrické republiky. Tu si budete muset dokoupit před návštěvou této destinace zvlášť. Díky našim univerzálním adaptérům jinak můžete vyrazit do celého světa.

 

8. Cestovatelský batoh

batoh-cabin-zero-classic-cerna-absolute-black-8Nejlepší dárek pro cestovatele je dárek, do kterého se zabalíte na každé vaše dobrodružství. My nedáme dopustit na značku Cabin Zero, která nás zásobuje batohy s ideálními rozměry příručních zavazadel. Navíc jsou pohodlné a objemnější, než kterékoliv naše předchozí batohy.

 

 9. Mini cestovní kávovar

1_wacaco-espressovac-nanopresso-cestovni-kavovar-pouzdro-c (1)Máte kolem sebe milovníka kávy, který bez ní nevydrží na žádném z výletů? Tak právě pro takového člověka je ideální dárek mini cestovní kávovar. Přísun kofeinu tak bude mít zajištěný, ať už bude v lese nebo na pláži.

 

 

10. Cestovatelský set (cestovní polštářek, oční maska, špunty do uší)

Cabeau-pillow-cestovni-polstarek-z-pamatove-peny (3)Tento cestovní set určitě už poznáte. Ačkoliv ho zdarma dostanete od některých leteckých společností, každý zarytý cestovatel tento typ dárku určitě ocení. U nás najdete kompletní sadu obsahující cestovní polštářek, masku na spaní a špunty do uší. Tou nejlepší volbou je nepochybně oblíbený polštář od značky Cabeau, který každoročně vyhrává celosvětové ceny za nejpohodlnější polštář roku. Dárek na Vánoce, narozeniny, svátek nebo výročí, který potěší každého.

  

 11. Cestovní chytrá tiskárna

1974-4_cestovni-chytra-tiskarna-prenosna-10Dárek, který se okamžitě promění na nepostrádatelného pomocníka na cesty. To přesně je cestovní chytrá tiskárna, která vám nezabere žádné místo a zároveň vám pomůže uchovat ty nejhezčí okamžiky dovolené. Stačí si ji napojit na mobilní telefon a už za pár vteřin můžete mít tu nejhezčí fotku vytištěnou na papíru.


  

12. Hledač klíčů aneb Key Finder

cip-na-klice-finalČeský název nezní zrovna nejlákavěji. Naproti tomu jeho přínos je přímo nedoceněný. O co se vlastně jedná? Jde o malý plastový předmět, který si připnete na klíče, peněženku nebo zkrátka na cokoliv, co běžně marně hledáte v batohu či kabelce. Následně vám tento dárek pomůže na základě zvukového signálu najít zapomenuté klíče, kabelku nebo peněženku. Jednoduše a pohodlně si „prozvoníte“ vše, na co si vzpomenete. Obzvláště když spěcháte.

 

13. Váha na batoh

luggage-scale-finalKdyž se před odletem stresujete, jestli splňujete limity letecké společnosti, hodí se praktická ruční váha, se kterou během chvilky zjistíte, kolik zbytečností jste si do toho batohu vlastně natlačili. Levný a praktický dárek, který potěší každého, kdo cestuje s kufrem.

 

14. Selfie tyč

vanocni-darek-selfie-tycDoba selfie tyčí stále ještě není úplně pasé. Jezdíte sami nebo si zkrátka pouze chcete udělat společnou fotku s partnerkou nebo partnerem? Tato pomůcka může být více nápomocná, než si myslíte. My v posledním období kupujeme pouze cestovní dárky svým nejbližším v podobě multifunkčních selfie tyčí, které vám poslouží i jako stativ.

   

15. Cestovatelský deník nebo fotoalbum

1912-3_vintage-fotoalbum-kuze-klasicke-fotky-polaroid-instax-4 (1)Je váš známý velký pisálek a rád si zaznamenává svoje zážitky z cest? Darujte mu nebo ji cestovatelský deník, aby se všechny jeho vzpomínky navždy zachovaly alespoň na papíře. Neméně dobře poslouží i fotoalbum, které pomůže přehledně uspořádat ty nejhezčí fotografie z výletů.

 

 

Tak co? Vybrali jste si? Napište nám do komentářů, pro který z dárků jste se rozhodli anebo který byste chtěli dostat právě vy. Případně se inspirujte dalšími 30 VIP dárky pro cestovatele.

 

Vzhůru za dobrodružstvím,

cestovatelé Míša a Miňo

 

Fotka-blog-my-dva

Něco málo o nás a proč to vlastně děláme

Jsme zanícení cestovatelé, kteří chtějí ulehčit cestování stejně smýšlejícím lidem. Víme, jak se cítíte při balení na každou dovolenou. A proto se vám snažíme vše usnadnit a nabízíme vám cestovní kosmetiku do letadla, kosmetické sady, průhledné taštičky, lahvičky, skládací láhve a mnoho dalšího. Top značky jako adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol nebo Axe.