Parkování zdarma u letiště Praha nebo za pár drobných

parkovani-zdarma-u-letiste-praha-nebo-za-par-drobnych

Vyrážíte na letiště v Praze autem a přemýšlíte kde zaparkovat? Parkování u letiště Praha je možné i zdarma. Stačí se trochu porozhlédnout a ušetříte stovky korun.

Pokud plánujete vycestovat za oceán nebo do evropské země z Prahy, zpozorněte. Sepsali jsme pro vás několik možností na parkování zdarma v okolí letiště Václava Havla v Praze. A pokud vám nevadí připlatit si nějakou korunu za hlídané parkoviště, v článku objevíte i ty nejlevnější parkoviště v okolí letiště.

 

Parkování zdarma Praha – Letiště Václava Havla Praha Ruzyně

 

1. Obchodní centrum Šestka – parkování zdarma

Nejvíce na ráně je parkoviště v obchodním centru Šestka, odkud se dostanete na letiště autobusem číslo 191. Není zde nijak omezená délka stání a nemusíte si brát ani lísteček. Nachází se zde více než 1 000 parkovacích míst.

2. Parkoviště Ikea na Zličíně – parkování zdarma

Podobně dostupným parkovištěm je i parkoviště u obchodu Ikea na Zličíně. Parkoviště je sice nehlídané, ale můžete zde nechat auto i přes noc. Na letiště se dostanete ze Zličína autobusem 180, kam se svezete z obchodního centra Zličín autobusem číslo 100.

3. Parkoviště u zastávky Terminál 3 – parkování zdarma

Mezi autobusovými zastávkami K letišti a Terminál 3 naleznete nezpevněné parkoviště s místem pro 22 aut. Parkování je nestřežené, ale v případě krátkodobějšího stání vás tato možnost určitě potěší.

4. Zastávka Na Padesátníku v ulici U letiště – parkování zdarma

Asi 12 minut od letiště Praha naleznete 13 parkovacích míst dostupný pro parkování úplně zdarma. Nachází se kousek od autobusové zastávky Na Padesátníku.

5. Ulice Navigátorů – parkování zdarma

Pohodlně se na letiště Praha Ruzyně dostanete i z ulice Navigátorů, kde pohodlně zaparkujete v jakoukoliv denní dobu. Nachází se zde totiž více než 1 000 zdarma dostupných parkovacích míst.

400+ vychytavek na eshopu - CZ

 

Placené parkování u letiště Praha Ruzyně

 

1. RH Parkování u letiště – od 590 Kč / 1 – 10 dní

Parkování pouze 15 minut od letiště vám může udělat svou cenou radost. Obzvlášť v případě, kdy plánujete vyrazit na delší než týdenní dovolenou. Nejlevnější sazba za parkování zde vychází na období 1 – 10 dní, už za 590 Kč. Rezervovat své místo můžete online zde.

2. Parkování letiště Ruzyně – od 699 Kč / 5 – 7 dní

4 minuty od letiště narazíte na hlídané parkoviště, které vás vyjde na týden už od 699 Kč. V ceně parkování je i odvoz na letiště. Parkování můžete objednat zde.

3. Parkování R7 – od 600 Kč / 7 dní

Další parkoviště najdete jen 5 minut od letiště Praha. Parkoviště je hlídané a vyjde vás na 600 Kč na 7 dní. Rezervovat své místo můžete zde.

4. Fajn parking – od 600 Kč / 6 – 8 dní

Další z parkoviště u letiště Praha je Fajn parking, na kterém se také dostanete na cenu 100 Kč na den. Můžete si zde za poplatek nechat zabalit i své zavazadlo. Rezervace zde.

5. Air Parking – od 700 Kč / 7 dní

Vyrazte na letiště Praha v Ruzyni a zaparkujte na jednom z hlídaných parkovišť pouze za 700 Kč na týden. Rezervovat své místo na za parkování můžete zde.

6. Zaparkujlevne – od 600 Kč / 6 – 7 dní

Deset minut od letiště najdete dalších 200 parkovacích míst. Cena za 6 dní začíná na 600 Kč. Platba je možná pouze v hotovosti. Rezervaci můžete provést zde.

 

Ať už se rozhodnete pro parkovací stání zdarma nebo placené parkoviště, při cestě autem na letiště Praha Ruzyně budete mít v každém případě z čeho vybírat. A teď vzhůru za volant.

 

Vzhůru za dobrodružstvím,

Cestovatelé Míša a Miňo

 

Fotka-blog-my-dva

Něco málo o nás a proč to vlastně děláme

Jsme zanícení cestovatelé, kteří chtějí ulehčit cestování stejně smýšlejícím lidem. Víme, jak se cítíte při balení na každou dovolenou. A proto se vám snažíme vše usnadnit a nabízíme vám cestovní kosmetiku do letadla, kosmetické sady, průhledné taštičky, lahvičky, skládací láhve a mnoho dalšího. Top značky jako adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol nebo Axe.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení