Parkování zdarma u letiště Brno a Ostrava nebo za pár drobných

Parkování-zdarma-u-letiště-Brno-a-Ostrava-nebo-za-pár-drobných

Letenky z letiště Brno nebo Ostrava už máte, ale nevíte, kde zaparkovat v okolí letiště? V článku vám prozradíme tipy na parkování zdarma v blízkosti letiště Brno i Ostrava. A pro ty, kteří hledají hlídaná parkoviště jsme sepsali i ta nejlevnější.

 

Parkování zdarma v okolí letiště Brno

 

1. Stará část Slatiny – parkování zdarma u letiště Brno

Pokud chcete parkovat zdarma, oblíbenou destinaci je stará část Brna – Slatiny. Dejte si však pozor, abyste neparkovali u vjezdu k někomu do domu. Místní to skutečně rádi nemají.

2.Parkování na ulici Lidická – parkování zdarma u letiště Brno (aktualizace 28. 11. 2021 – placené modré zóny)

V srdci Brna se nachází ulice Lidická, která leží asi 31 minut od letiště. Můžete zde zaparkovat úplně zdarma. Těch míst tu však mnoho nenajdete. Proto si raději zabezpečte i plán B.

3. Ulice Údolní, Gorazdova, Leppicova a Jaselská – parkování zdarma u letiště Brno (aktualizace 28. 11. 2021 – placené modré zóny)

Dalšími možnostmi uprostřed města Brno jsou uličky Údolní, Gorazdova, Leppicova a Jaselská. Opět však upozorňujeme, že místo tu najít nemusíte.

400+ vychytavek na eshopu - CZ

 

Placené parkování v okolí letiště Brno

 

1. J. M. Transport – od 650 Kč / 6 – 8 dní

Při hledání nejlevnějších parkovišť u letiště Brno – Turany určitě narazíte na I. J. M Transport, které nabízí parkování už od 650 Kč na týden. Parkoviště se nachází pouze 5 minut od letiště. Rezervaci můžete provádět na oficiálních stránkách zde.

2. Letím Brno – od 700 Kč / 7 dní

Pouze jednu minutku od letiště můžete zaparkovat na parkovišti Letím Brno. Parkoviště je hlídané, poskytuje pravidelné mytí auta i transfer na letiště zdarma. Rezervaci se doporučuje realizovat alespoň 1 den předem zde.

3. Parkování Brno letiště – od 660 Kč / 7 – 8 dní

Oplocené, uzamčené parkoviště hlídané kamerami najdete pouze 2 km od letiště Brno Turany. Stačí sjet z dálnice D1, exit 201 (stejný sjezd jako na letiště) a ocitnete se na zmíněném parkovišti na ulici Řípská 11. Rezervaci provádějte zde.

4. Parkoviště na ulici Jedovnická – 660 Kč / 7 dní

Od 600 Kč zaparkujte i na ulici Jedovnická. Na letiště Brno Turany to však z tohoto parkoviště trvá asi 10 minut.

 

Parkování zdarma v okolí letiště Ostrava

 

1. Parkoviště před kostelem sv. Markéty v Mošnově  – parkování zdarma u letiště Ostrava

Od kostela to trvá na letiště pouze 25 minut pěšky. Pokud tedy nebudete nabaleni několika kufry, vyrazte po svých.

2. Parkoviště u fotbalového hřiště Mošnov

Od fotbalového hřiště se dostanete na letiště od hřiště v Mošnově také po svých pouze za 25 minut.

3. Parkoviště u vlakové stanice Studénka

Pokud si zde budete chtít nechat auto, cestu si dobře naplánujte. Na letiště se totiž budete muset dostat vlakem, který jezdí na letiště v Ostravě pouze každé 2 hodiny.

4. Parkoviště u Hornbachu, Svinov

I od obchodu Hornbach se budete muset dostat na letiště vlakem. Cesta trvá asi 7 minut.

5. Parkoviště u Tesco Třebechovice, Svinov

Pokud zaparkujete u Tesca, na letiště Ostrava se dostanete i tramvají ze stanice Zahrádky. Vystoupíte na tramvajové zastávce Ostrava Mosty H. Z.

 

Vzhůru za dobrodružstvím,

Cestovatelé Míša a Miňo

 

Fotka-blog-my-dva

Něco málo o nás a proč to vlastně děláme

Jsme zanícení cestovatelé, kteří chtějí ulehčit cestování stejně smýšlejícím lidem. Víme, jak se cítíte při balení na každou dovolenou. A proto se vám snažíme vše usnadnit a nabízíme vám cestovní kosmetiku do letadla, kosmetické sady, průhledné taštičky, lahvičky, skládací láhve a mnoho dalšího. Top značky jako adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol nebo Axe.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení