Nejlevnější parkování u letiště Vídeň za pár drobných

Nejlevnější-parkování-u-letiště-Vídeň-za-pár-drobných

[AKTUALIZACE: 9/2023]

Cesta autem na letiště Vídeň se vám může vyplatit díky levnému parkování. V článku se dočtete, které parkoviště jsou v blízkosti letiště Vídeň zdarma, a které parkoviště jsou nejlevnější.

Vídeň je z hlediska letenek jedno z nejlevnějších letišť. Jak to je ale s parkováním? Oplatí se vůbec cestovat do Vídně autem a zaparkovat u letiště? Odpověď najdete v řádcích níže. Našli jsme několik míst, mezi kterými najdete i to nejlevnější placené parkoviště v blízkosti letiště Vídeň.

 

1. Parktiger – 990 Kč (41,3 €) / 7 dní

Jedno z nejlevnějších parkovišť kousek od letiště ve Vídni najdete vzdálené pouze 6 minut vlakem. Pokud byste chtěli z tohoto parkoviště cestovat shuttle autobusem, potrvá vám to 8 minut. Rezervovat své místo můžete zde.

 

2. Panda Parken – 2 000 Kč (84 €) / 7 dní

Pokud si vyberete parkoviště Panda Parken, budete mít v ceně i dopravu na 3 minuty vzdálené letiště v 9místním mercedesu. Parkovní u letiště Vídeň rezervujte zde.

 

3. Park & Ride, vídeňské garáže – 689 Kč (28,70 €) / 7 dní

Zaparkujte na okraji Vídně za nejnižší možný poplatek. Na týden se vejdete i do 689 Kč. Ze všech parkovišť se dostanete na letiště metrem, autobusem nebo tramvají. Výčet všech Park & Ride garáží najdete zde.

 

4. Car Park Life Hotel Airport – 2 040 Kč (85 €) / 7 dní

Hotel s parkovištěm najdete u výjezdu z dálnice A-4 Fischamend. Čas na letiště trvá z tohoto parkoviště asi 7 minut. Autobus na letiště jezdí v obou směrech každých 40 minut. Své místo si můžete rezervovat zde.

400+ vychytavek na eshopu - CZ

 

5. Heinhotel Vienna Airport – 924 Kč (38,50 €) / 7 dní

5 minut od letiště najdete další hotelové parkoviště. Za 7 dní zaplatíte pouze 38,50 €, čím se radí mezi nejlevnější parkoviště v okolí letiště Vídeň. Více informací najdete zde.

 

6. Hotelparkplatz Arion Airporthotel – 1 344 Kč (56 €) / 7 dní

24 hodin denně hlídané parkoviště najdete pouze 5 minut od letiště. Cena se pohybuje na 8 € za den. Mezi tímto parkovištěm a letištěm Vídeň funguje kyvadlová doprava, která jezdí každých 10 minut. Více informací zde.

 

7. Park and Fly Vienna-Schwechat Airport – 840 Kč (35 €) / 7 dní

Parkoviště pouze 10 – 15 minut cesty autobusem, kterým se můžete svézt kdykoli ve dne i v noci. Cena za týden na tomto parkovišti vás vyjde na 35 eur. Více informací zde.

 

Poznáte levnější parkování u letiště ve Vídni? Napište nám ho do komentářů. A pokud ne, vybírejte z našeho seznamu top 7 parkovišť v okolí letiště Vídeň. Případně se koukněte, kde zaparkovat levně u letiště v Budapešti.

 

Našli jste v článku neaktuální informaci? Napište nám na info@zapakuj.cz a jako odměnu získáte slevový kód na další objednávku se slevou 10 %.

 

Vzhůru za dobrodružstvím,

Cestovatelé Míša a Miňo

 

Fotka-blog-my-dva

Něco málo o nás a proč to vlastně děláme

Jsme zanícení cestovatelé, kteří chtějí ulehčit cestování stejně smýšlejícím lidem. Víme, jak se cítíte při balení na každou dovolenou. A proto se vám snažíme vše usnadnit a nabízíme vám cestovní kosmetiku do letadla, kosmetické sady, průhledné taštičky, lahvičky, skládací láhve a mnoho dalšího. Top značky jako adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol nebo Axe.