Nejlevnější parkování u letiště Vídeň za pár drobných

Nejlevnější-parkování-u-letiště-Vídeň-za-pár-drobných

Cesta autem na letiště Vídeň se vám může vyplatit díky levnému parkování. V článku se dočtete, které parkoviště jsou v blízkosti letiště Vídeň zdarma, a které parkoviště jsou nejlevnější.

Vídeň je z hlediska letenek jedno z nejlevnějších letišť. Jak to je ale s parkováním? Oplatí se vůbec cestovat do Vídně autem a zaparkovat u letiště? Odpověď najdete v řádcích níže. Našli jsme několik letišť, kde si vyberete nejlevnější placené parkoviště v blízkosti letiště Vídeň.

 

1. Parktiger – 1 000 Kč (40 €) / 7 dní

Jedno z nejlevnějších parkovišť kousek od letiště ve Vídni najdete vzdálené pouze 6 minut vlakem. Pokud byste chtěli z tohoto parkoviště cestovat shuttle autobusem, potrvá vám to 8 minut. Rezervovat své místo můžete zde.

 

2. Panda Parken – 1 500 Kč (59 €) / 7 dní

Pokud si vyberete parkoviště Panda Parken, budete mít v ceně i dopravu na 3 minuty vzdálené letiště v 9místním mercedesu. Parkovní u letiště Vídeň rezervujte zde.

 

3. Park & Ride, vídeňské garáže – 650 Kč (25,20 €) / 7 dní

Zaparkujte na okraji Vídně za nejnižší možný poplatek. Na týden se vejdete i do 650 Kč. Ze všech parkovišť se dostanete na letiště metrem, autobusem nebo tramvají. Výčet všech Park & Ride garáží najdete zde.

 

4. Car Park Life Hotel Airport – (64,50 €) / 7 dní

Hotel s parkovištěm najdete u výjezdu z dálnice A-4 Fischamend. Čas na letiště trvá z tohoto parkoviště asi 7 minut. Autobus na letiště jezdí v obou směrech každých 40 minut. Své místo si můžete rezervovat zde.

400+ vychytavek na eshopu - CZ

 

5. Heinhotel Vienna Airport – (38,50 €) / 7 dní

5 minut od letiště najdete další hotelové parkoviště. Za 7 dní zaplatíte pouze 38,50 €, čím se radí mezi nejlevnější parkoviště v okolí letiště Vídeň. Více informací najdete zde.

 

6. Hotelparkplatz Arion Airporthotel – (35 €) / 7 dní

24 hodin denně hlídané parkoviště najdete pouze 5 minut od letiště. Cena se pohybuje na 5 € za den. Mezi tímto parkovištěm a letištěm Vídeň funguje kyvadlová doprava, která jezdí každých 10 minut. Více informací zde.

 

7. Park2fly Airport Vienna Shuttle – (55 €) / 7 dní

Parkoviště pouze 10 – 15 minut cesty autobusem, kterým se můžete svézt kdykoli ve dne i v noci. Cena za týden na tomto parkovišti vás vyjde na 55 eur. Více informací zde.

 

Poznáte levnější parkování u letiště ve Vídni? Napište nám ho do komentářů. A pokud ne, vybírejte z našeho seznamu top 7 parkovišť v okolí letiště Vídeň.

 

Vzhůru za dobrodružstvím,

Cestovatelé Míša a Miňo

 

Fotka-blog-my-dva

Něco málo o nás a proč to vlastně děláme

Jsme zanícení cestovatelé, kteří chtějí ulehčit cestování stejně smýšlejícím lidem. Víme, jak se cítíte při balení na každou dovolenou. A proto se vám snažíme vše usnadnit a nabízíme vám cestovní kosmetiku do letadla, kosmetické sady, průhledné taštičky, lahvičky, skládací láhve a mnoho dalšího. Top značky jako adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol nebo Axe.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení