B2B Průhledná lahvička se sprejem, 100 ml

Cenová bomba Garance nejnižší ceny
Značka: B2B
49 Kč 40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Máte rádi svoji oblíbenou značku kosmetiky a chtěli byste si ji vozit s sebou na cestách? Pořiďte si mini cestovní lahvičku se sprejem s objemem 100 ml. Vhodná je i do příručního zavazadla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B2B Průhledná lahvička se sprejem, 100 ml

Kosmetiku na dovolenou vozíme pokaždé. A abychom se cítili stále svěží, je skvělé, pokud můžeme i na dovolené používat naši oblíbenou značku. Na to jsou ideální mini cestovní dávkovací lahvičky se sprejem, do kterých si můžete nalít vše v tekuté podobě – od voňavky, přes odličovací vodu až po opalovací krém. Díky svému objemu 100 ml je naprosto ideální do příručního zavadla. 

Univerzální dávkovací systém lahvičky

Dávkovací systém lahviček se sprejem dokonale těsní a navíc výrazně napomáhá manipulaci s kosmetikou v jakémkoliv kapalném skupenství. Hadička dávkovacích lahviček navíc sahá až na dno. Lahvičku tak můžete vyprázdnit úplně do dna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní lahvičky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.022 kg

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.