Lifeventure Cestovní lahvičky do letadla, 6 ks

Značka: Lifeventure
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Šikovná sada cestovních lahviček, která se vám bude hodit do každého příručního zavazadla. Je známo, že do letadla si s sebou nemůžete vzít kosmetické přípravky nad 100 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní lahvičky do letadla, 6 ks

Průhledné lahvičky využitelné na kosmetiku jsou ideální pro každého začínajícího, ale i pokročilého cestovatele. Díky rozmanitosti cestovatelské sady využijete lahvičky na jakýkoliv druh kosmetických přípravků.

Tato sada cestovních lahviček vyhovuje předpisům, a je tedy vhodná pro přepravu letadlem v příručním zavazadle.

V balení najdete celkem 4 lahvičky a 2 kalíšky na krémy. Vše je uschované v transparetní a praktické taštičce, která nezabere téměř žádné místo.

Sada obsahuje

  • 2x 75 ml průhledná lahvičky s otevíracím víčkem
  • 1x 50 ml průhledná lahvička s otevíracím víčkem
  • 1x 50 ml průhledná lahvička s rozpašovačem
  • 2x PET nádobky s víčkem
  • 1x kosmetická taštička

Specifikace

  • Rozměry taštičky:  21 x 13 x 4,5 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: transparentní
  • Cestovní sada lahviček vhodná do letadla

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní lahvičky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.094 kg

Zakladatel značky Lifeventure se vyjádřil: „Jako mladý cestovatel po světě před 25 lety mě nebavilo vážit příliš mnoho vybavení. Potřeboval jsem lehkost, funkčnost a svobodu, kterou přináší. Domů jsem se vrátil inspirován, aby se cestování stalo pro ostatní lepším zážitkem. produkty představovaly řadu silných, lehkých cestovních peněženek, navržených tak, aby se do nich vešlo více peněz, pasů a palubních lístků.“ „Tyto původní ambice jsou ztělesněny ve všech cestovních doplňcích, které vyvíjíme - svoboda cítit se naživu, sebevědomě prožívat svá dobrodružství, lehce šlápnout na planetu a nasávat svět inspirace kolem sebe, ať jste kdekoli.“ Výrobky Lifeventure jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl důkladně zvážen, aby vám mohl dát to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak velké nebo malé. Poskytuje vám svobodu a jistotu dobrodružného života s výjimečnými produkty pro cestování a venku.