Průhledná kosmetická taštička Klasik, 20 x 13,5 x 6,5 cm

Cenová bomba
119 Kč 98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Prostorná kosmetická taštička s průhledným obalem splní i ty nejnáročnější očekávání. Díky své velikosti až 20 cm se do ní vejde i větší a objemnější kosmetika. Stále však splňuje kritéria všech leteckých společností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průhledná kosmetická taštička Klasik, 20 x 13,5 x 6,5 cm

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-aMáte dost přebalování kosmetiky u letištní kontroly do nepraktického igelitového sáčku? Tato toaletní taška vám pomůže rychle, snadno a bezpečně projít letištní kontrolou. Do kosmetické taštičky se vejde veškerá kosmetika jako šampon, krém, parfém, odličovací krémy, nebo další předměty podle vašeho výběru. Vše samozřejmě dobře zorganizované. Velikost 20 x 13,5 x 6,5 cm je velice praktická a kompaktní. Kosmetická taška se pohodlně vejde do vašeho příručního zavazadla. Ideální pro cestování, služební cesty, ale také pro použití v domácnosti.

Kvalitní materiál a zip

Kosmetická taštička je vyrobena ze silného ekologického a transparentního PVC materiálu, který je měkčí a přizpůsobitelnější, ale zároveň odolný i vůči ostrým předmětům. Špičkově funguje i zapínání na zip, díky čemuž udrží vaše věci v suchu a bezpečí.

Průhledný obal

Tato kosmetická taštička disponuje průhledným pevným materiálem, díky čemuž vám zjednoduší prohlížení její obsahu. Ušetříte drahocenný čas rychlým a efektivním nalezením potřebných věcí.

Splňuje velikostní požadavky všech leteckých společností

Tato cestovní kosmetická taška splňuje všechny předpisy leteckých společností. Nepřesahuje velikost 20 cm, díky čemuž se nemusíte bát bezproblémové kontroly na letišti. Použitý materiál neobsahuje BPA a díky odolné výstuži je opakovaně použitelná.

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-b

Praktické využití

Využití této kosmetické taštičky je skutečně široké. Můžete ji využít kromě cestování i do posilovny, na každodenní nošení, pro organizaci koupelny, ale také na kempování, turistiku nebo plavání.

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-f

Velikost: 20 x 13,5 x 6,5 cm

Unikátní design

Inovativní design s průsvitným matným povrchem dělá z této taštičky unikátní cestovní doplněk.

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-e

pruhledna-kosmeticka-tasticka-klasik--20-x-13-5-x-6-5-cm-d

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické taštičky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.047 kg