Obal na pas / pouzdro na pas, Around The World

250 Kč –48 %
obal na pas pouzdro around the world 5
250 Kč –48 % 129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Mějte svůj cestovní pas chráněný před vnějšími vlivy. Díky obalu na pas se vám cestovní pas už nikdy nepomačká a nezničí vlivem vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

obal-na-pas-pouzdro--around-the-world-4Obal na pas / pouzdro na cestovní pas, Around The World

Už nemusíte nosit vše po bočních kapsách. Obal na pas uschová nejen váš pas, ale případně i vaši občanku nebo debetní/kreditní kartu. Obal na pas disponuje díky vylisované folii na povrchu nádherným mramorovým efektem, který ještě zvyšuje eleganci držitele cestovního pasu. Vaše nadcházející služební cesta nebo cestovní dobrodružství získá s tímto obalem na pas úplně nový rozměr.

Elegantní a stylový: nadčasový mramorový potah dodává obalu na pas nádherný efekt. Ještě více podtrhuje design, atraktivní hlavně pro cestovatele. Nápis Around the World, Travel and Explore jen utvrzuje cestovatele, že by se měli vydávat na další a další dobrodružství, díky kterým můžou objevovat neobjevená a skrytá místa.

Váš cestovní pas vždy v bezpečí: vložte pas nejdříve do levé části a následně do pravé části obalu, jako sešit ve škole. Cestovní pas ideálně padne do obalu, takže vám v žádném případě nevyklouzne. Vnitrní část obalu navíc obsahuje i prostor pro vaši občanku nebo kreditní/debetní kartu. Případně můžete obal využít i pro letenky, VISA nebo štítek k zavazadlu.

Tenký a lehký: obal na pas je dostatečně lehký a rozměrově malý (8 x 10 cm), aby se vešel kamkoliv a nezabral příliš mnoho místa. Ale zároveň dostatečně velký, aby se do něj vešel cestovní pas.

Dárek z lásky: toto cestovní pouzdro na pas je velmi hezký a zároveň praktický dárek, který ocení každý cestovatel a držitel cestovního pasu.

Rozměr: 8 x 10 cm (univerzální rozměr všech tuzemských cestovních pasů)

Váha: 40 g

obal-na-pas-pouzdro--around-the-world-2

obal-na-pas-pouzdro--around-the-world-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Organizéry, pouzdra, vaky, obaly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Booking.com