Lifesystems Opalovací krém Sport Sun Cream

VÝPRODEJ Super cena
Značka: Lifesystems
369 Kč od 219 Kč –16 % - až –16 %
lifesystems opalovaci krem sport sun cream 100 ml 2
369 Kč od 219 Kč –16 % - až –16 % 309 Kč 219 Kč od 219 Kč 255 Kč bez DPH 181 Kč bez DPH od 181 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
- 16.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Sportovní krém na opalování LifeSystems s faktorem 50+ je speciálně navržený pro použití při aktivitách s vysokou intenzitou po dlouhou dobu, ve vodě i mimo ni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems Opalovací krém Sport Sun Cream

Sportovní opalovací krém je extrémně voděodolný a byl speciálně navržen pro použití s ​​vysokou intenzitou aktivity po dlouhou dobu, ve vodě i mimo ni. Krém nabízí 5hvězdičkovou ochranu proti UVA záření, širokospektrální filtry a účinný repelent odpuzující medúzy, čímž zajišťuje bezpečnější plavání v moři.

Aplikujte na suchou pokožku 30 minut před pobytem na slunci. Jedna aplikace vydrží až 6 hodin nebo 80 minut plavání. Opakujte každé 2 hodiny v oblastech se zvýšenou vlhkostí, po plavání nebo použití ručníku.

5hvězdičková ochrana proti UVA

Vysoce voděodolná technologie Anti-Jellyfish technologie odpuzuje medúzy a je odolná proti potu. Zastaví tak jakékoliv bodnutí. Dermatologicky testováno.

Specifikace

  • Opalovací krém vyvinutý speciálně pro použití ve vysokých nadmorských výškách
  • Ideální pro lyžování nebo horolezectví, tento jedinečný vzorec kombinuje pokročilou filtraci UVB/UVA s přidaným vitamínem E a B, aby chránil vaši pokožku před sluncem a dlouhodobým poškozením pokožky
  • Širokospektrální, fotostabilní filtry
  • 5hvězdičková ochrana proti UVA, vysoce odolný proti potu a dermatologicky testován
  • Jedna aplikace vydrží až 6 hodin nebo 80 minut plavání
  • Velice odolný proti vodě
  • Hmotnost: 117 g / 70 g
  • Objem: 100 ml / 50 ml
  • Rozměry (zabalené): 20 x 20 x 120 mm (100 ml)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před sluncem
Záruka: 2 roky

Součástí britské společnosti Lifesystems je v současnosti 50členný tým vývojářů produktů a skutečných odborníků na cestování, kteří dodávají expediční vybavení specializovaným prodejcům ve více než 40 zemích světa. Jako tým, který sám často prožívá nutkání vrhnout se po hlavě do dobrodružství ví, jak vyrobit soupravu, která je pro danou práci vhodná. Výrobky Lifesystems jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl hluboce zvažován, aby vám pomohl dostat to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak bude velké. Abyste se mohli vydat na další dobrodružství, zajistěte si znalosti, díky kterým budete připraveni na cokoli.