B2B Sběratelská mapa na kovové zátky od piva

Tip Garance nejnižší ceny
Značka: B2B
489 Kč 404 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Označte si své cesty po České republice zapitým pivem. Toto personalizované nástěnné umění s uzávěry pivních lahví je dokonalým nepředvídatelným dárkem! Je vyroben z pečlivě vyřezávaného dřeva pod dohledem zkušených designérů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B2B Sběratelská mapa na kovové zátky od piva

Označte si své cesty po České republice zapitým pivem. Toto personalizované nástěnné umění s uzávěry pivních lahví je dokonalým nepředvídatelným dárkem! Je vyroben z pečlivě vyřezávaného dřeva s péčí odborných designérů.

Připravena k zavěšení

Každá nástěnná mapa obsahuje předvrtané otvory připravené k připevnění na zeď, s možností odsazení nástěnného kování, které skutečně dotváří vzhled! Rozměry dřevěné mapy jsou 52,5 x 30 x 0,2 cm. Vezměte prosím na vědomí, že zátky pivních lahví nejsou součástí dodávky. Mapa je navržena tak, aby sbírala uzávěry lahví od většiny univerzálních oblíbených piv.

43 zátek od piva

Mapa pojme až 43 zátek od piva všech tipů – importních, domácích i řemeslných pivních lahví. Zátku od piva nasazujte z vnější strany tak, aby byl obrázek a název stylu na přední straně.

Vysoce kvalitní a lehký materiál

Na sběratelskou mapu byl použit ultra lehký materiál vyrobený ze dřeva. Materiál vypadá skvěle, je odolný a nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Hodí se do každého interiéru.

Nejlepší dárek hlavně pro muže

Sběratelská mapa je ideální dárek hlavně pro ty, kteří rádi ochutnávají místní piva. Je to skvělý dárek jak na Vánoce, narozeniny, svátek, Den otců a další svátky.

Jednoduchá a intuitivní instalace

Sběratelskou mapu pivních uzávěrů můžete snadno a rychle zavěsit na zeď — včetně předvrtaných montážních otvorů. Minimální úsilí a čas pro vynikající dekoraci se vzpomínkou na oblíbené piva.

Specifikace

  • Rozměr produktu: 52,5 x 30 x 0,2 cm
  • Otvory na víčka: 43
  • Možné připevnění na zeď
  • Mapa se vyplňuje zátkami z místních pivovarů
  • Dárkový předmět pro všechny milovníky piva
  • Lze zavěsit na zeď pomocí hřebíčků a hmoždinek (součástí balení)
  • Lze vkládat jen nezdeformované zátky, jinak nepasují do otvorů
  • Je nutné zátku lehce vtlačit do výřezu, aby správně držela

Obsah balení

  • 1x sběratelská mapa na zátky od piva

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástěnné mapy, samolepky na zeď
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.