Multifunkční příbor pro přežití 5v1

149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Vyrazte do kempu plně vybaveni. S multifunkčním příborem, jenž disponuje 5 funkcemi, se neztratíte při žádné činnosti. Zároveň vám poslouží i pro přijímání potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční příbor pro přežití 5v1

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-b

Vyzkoušejte tuto multifunkční vidličku s líží z nerezové oceli na kempování nebo na turistiku. Tento multifunkční příbor obsahuje lžíci, vidličku, otvírák na láhve, otvírák na konzervy a pilku. Snadno se nosí a je plně přenosný, skvělé příslušenství pro cestování venku. Tento produkt je vaší nejlepší volbou.

Multifunkční příbor je vyroben z nerezové oceli, bez BPA, odolný proti klouzání prstů, odolné vůči vysokým teplotám, lze použít v horkých fóliových nápojích a je odolný proti poškrábání.

Víceúčelový, 5 funkcí v jednom

Použijte nejlepší otvírák na konzervy, otvírák na lshve, vidličku, lžíci a pilku a mějte přitom jenom jeden nástroj, který vám nezabere žádné místo. Velikost je dostatečná, aby vám příbor posloužil pro všechny základní činnosti v kempu.

Praktické zpracování

Tento příbor se snadno čistí a díky tvrdému nerezovému materiálu se nemusíte zabývat nespolehlivými plastovými vidličkami či lžičkami. Čepel na konci vidličky stačí na krájení jídla, lépe než nůž na máslo.

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-c

Široká škála využití

Venkovní multifunkční nářadí z nerezové ocele se snadno přenáší a zároveň je vybaveno dírkou na šňůrku nebo ho můžete zavěsit ke klíčům. Následně můžete vyrazit a využít příbor při cestování, kempování, turistice, rybaření, lezení a mnoho dalších aktivitách.

Nástroje: vidlička, lžíce, nůž, otvírák na konzervy, otvírák na lahve

Rozměr18 x 3,5 cm

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-d

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-a

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí, příbor
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.039 kg