Špunty do uší do letadla (regulace tlaku)

VÝPRODEJ
350 Kč –43 %
spunty do usi do letadla 6
350 Kč –43 % 199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vybavte se na cestu letadlem speciálními silikonovými špunty do uší, které vám pomohou nejen s vyrovnáváním tlaku, ale také s redukcí hluku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

spunty-do-usi-do-letadla-3Špunty do uší do letadla, silikonové

Bolesti ucha v letadle jsou způsobené rychlými změnami tlaku vzduchu v kabině letadel při vzletu a přistání. Tyto špunty do uší vám pomohou překonat tyto nepříjemnosti, jako je ucpávání nebo praskání tím, že přirozeně filtrují a regulují tlak vzduchu. Špunty do uší jsou vyrobené z měkkého hypoalergenního silikonu.

Odolnost vůči změnám tlaku

Zbavte se nepříjemného tlaku v uších, který vás doprovází na cestách letadlem. Špunty do uší regulují tlak vzduchu v důsledku změn nadmořské výšky. Jsou bezpečné, přičemž regulují také praskání v uších, tlak a jiné nepříjemnosti.

Extrémní komfort

Ultra měkké silikonové špunty se ohýbají, aby poskytovali dokonalé pohodlí, zatímco jsou pevné, snadno uchopitelné a umožňují snadné vkládání a vyjímání.

Redukce hluku

Užijte si spánek, relax nebo se zkrátka izolujte od okolí, hluku motoru nebo dalšího šumu.

Testováno v letadle

Špunty do uší jsou testovány, díky čemuž je prokázáno, že špunty odlehčují vaše uši a jejich tlakovou komoru, která je v letadle zatěžovaná tlakem vzduchu.

 

spunty-do-usi-do-letadla-1Návod k použití

  1. Před použitím si vždy přečtěte informace o produktu.
  2. Před zasunutím sevřete nos a vyfoukněte si uši. Pro dosažení nejlepších výsledků vždy vložte do uší jednu hodinu před vzlétnutím. Odstraňte po přistání až po otevření dveří kabiny.
  3. Chroničtí cestující mohou vložit špunty do uší i 2 hodiny před vzletem. K odstranění může dojít, když letadlo dosáhne maximální nadmořské výšky a znovu vložení cca hodin před přistáním.

Pokyny pro zavedení

Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, vložte špunt do ucha spirálovitým otáčením, jako u vývrtky, dokud nebude pohodlně přiléhat.

Čištění a dezinfekce

Vezměte mýdlo, lehce navlhčený hadřík a otřete žebrovaný konec, dokud není čistý. Dbejte na to, aby voda nemohla proniknout do válcové dutiny uvnitř zátky, uvnitř obsažený filtr se může při kontaktu s vodou zalepit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky na spaní a špunty do uší
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg