B2B Maska na spaní, černá

Značka: B2B
89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Naše masky na spaní jsou ideální i pro pohodlné zaspávání. Jsou velice příjemné na dotyk a skvělé pro ty, kdo se neobejdou bez škrabošky během usínání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska na spaní, černá

Sáhněte po polyesterové masce na spaní a investujte tak do vlastního vybavení na cestování nebo jí věnujte jako dárek někomu ze svých blízkých. Jemnost a citlivost k pokožce této škrabošky si zamiluje zkrátka každý.

Proč používat spánkovou masku?

Hormon melatonin reguluje denní a noční cyklus lidského těla a řídí fáze zotavení během spánku. Pro produkci tohoto hormonu vyžaduje lidské tělo absolutní tmu během spánku. Pokud tomu tak není, tělo brání produkci melatoninu. I malé světlo způsobené například digitálními hodinami může narušit jeho produkci. Tato maska na spaní však poskytuje vašemu spánku úplnou tmu.

Jaké je využití masky na spaní?

Využití masky na oči je skutečně hodně. Využijete ji například:

  • pokud chcete spát na cestách v letadle nebo ve vlaku
  • pokud se vám nedaří úplně zatemnit vaši ložnici
  • pokud se vám těžko usíná, když váš partner nebo partnerka sleduje v jedné místnosti televizi nebo si čte
  • pokud hledáte dokonalou relaxaci při józe, wellness nebo meditaci.

Mladší vzhled

Mladší vzhled pokožky můžete zajistit pouhým pravidelným používáním škrabošky na spaní. Pomáhá také snížit otoky očí. S touto škraboškou si odpočinete nejlépe za poslední roky.

Praktické využití

Tato škraboška na spaní neboli maska na spaní je vhodná k použití kdykoli během dne, v kanceláři, doma nebo během služebních cest.

Jedinečný dárek

Tato maska na oči se hodí jako unikátní dárek pro rodiče, děti, manžela / manželku, kamarády nebo kohokoliv, komu chcete zabezpečit hluboký a nepřerušovaný spánek.

  • Rozměr: 23 x 9 cm (univerzální velikost masky na spaní)
  • Materiál: 100 % polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky na spaní a špunty do uší
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.013 kg

B2B Maska na spaní, černá

B2B patři mezi naše značky, kterými jsme sjednotili to nejatraktivnější zboží od našich vybraných dodavatelů z celého světa. Do portfolia této značky spadají praktické vychytávka na cestování jako například batohy, doplňky ke kempování anebo také stírací mapy.