Pouzdro na kreditní karty / chytrá peněženka Klasik

299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Také máte v peněžence desítky karet, které nepotřebujete? Vyberte si ty nejdůležitější a vložte je do pouzdra na kreditní karty, které funguje jako automatická peněženka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro na kreditní karty / chytrá peněženka Klasik

chytra-penezenka-pouzdro-na-karty-2

 

Stylové pouzdro na kreditní karty, je k dispozici s funkcí peněžního klipu. Toto pouzdro na karty vám nejen ušetří mnoho místa, ale hlavně vám zabezpečí přehledné uspořádání karet. Už se vám v obchodě nestane, že byste desítky vteřin hledali tu správnou kartu nebo doklad. S touto chytrou peněženkou to stihnete za vteřinu. Zkrátka a jednoduše, pouzdro je kompaktní, funkční, ochranné a moderní.

Praktické a bezpečné

Pro naše pouzdro na kreditní karty jsme vybrali materiály nejvyšší kvality. Technologie blokování RFID, systém vyhazovače karet s rychlým přístupem a hliníková konstrukce poskytují bezkonkurenční kombinaci funkčnosti, bezpečnosti a stylu.

Uschová až 6 karet

Bezpečně uloží 6 embosovaných debetních nebo kreditních karet. Můžete využít i pro občanku, řidičský průkaz nebo jiný podobný doklad.

pouzdro-na-kreditni-karty-chytra-penezenka-4

Dokonalý dárek

Stylové pouzdro na karty je elegantní díky matné černé krabičce a je dokonalým dárkem pro všechny, kdo využívají platbu kartou. Je to nejen skvělá alternativa k běžné, objemné peněžence, ale také pomáhá zabránit odcizení jejich citlivých informací.

chytra-penezenka-pouzdro-na-karty-3

Nejvyšší ochrana RFID

Toto pouzdro na karty bylo důkladně testováno a bylo prokázano, že blokuje čtení všech kreditních karet, debetních karet, řidičských průkazů a identifikačních karet, které pracují na frekvenci 13,56 MHz.

Specifikace:

Kapacita: 6 kreditních / debetních karet

Rozměr9,5 x 6 x 0,9 cm

Hmotnost: 50 g

chytra-penezenka-pouzdro-na-karty-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky, peněženky a pouzdra
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg