Gillette Blue II Plus pohotové holítko (1 ks)

Značka: Gillette
29 Kč 24 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Pohotové holítko se dvěma břity pro pohodlné a precizní oholení. Obsah hydratačních složek předurčuje toto holítko i pro jemný typ pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gillette Blue II Plus pohotové holítko (1 ks)

I na dovolené se potřebujete cítit upraveně a příjemně. K tomu vám může pomoci jednorázová žiletka značky Gillette, která díky svým hydratačním složkám pomáhá udržovat vaši pokožku hladkou a hebkou. Jednorázové holítko se nemusíte bát zabalit si s sebou do příručního zavazadla, jelikož splňuje všechna kritéria letedkých společností.

Společně s Gillette Blue jednorázovým holítkem si můžete vzít s sebou na dovolenou třeba pěnu Gillette nebo gel Gillette. Obě varianty s objemem 100 ml, tudíž se nemusíte bát, že by vám při letištní kontrole neprošli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Holení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.008 kg

Jako každý, kdo někdy začínal se svojí výrobou, začínal i pan Kinga C. Gillette. Ten se v roce 1900 rozhodl vyrobit co nejtenčí a nejodolnější jednorázové břity. Za více než 100 let ušla výroba velký kus cesty a dnes Gillette nevyrábí pouze žiletky, ale také gely a pěny důležité pro hladké oholení. Taktéž firma vyrábí prostředky pro péči o pleť a po holení.