Cestovní polštářek s paměťovou pěnou + maska na oči + špunty

899 Kč –22 % 699 Kč 578 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
- 18.4.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Cestovní polštářek s paměťovou pěnou nejen do letadla. Unikátní kombinace s kvalitní maskou na oči a špunty do uší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní polštářek do letadla s paměťovou pěnou + maska na oči + špunty

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-maska-na-oci-spunty-do-usi-set-6

Pohodlně se usaďte, uvolněte a zafixujte svůj krk do pohodlného cestovního polštářku s paměťovou pěnou. Speciální design je vytvořen pro relaxaci svalů hlavy a krku, jak při sledování televize nebo u čtení. Ideální také pro stabilizaci hlavy pro lidi, kteří mají potíže se zvednutím hlavy a potřebují podporu krku nebo spaní ve vzpřímené poloze.

Cestovní polštářek s paměťovou pěnou poskytuje perfektní 360stupňovou podporu, ať už se vaše hlava naklání doleva, doprava nebo má tendenci klesat dopředu. Tento polštář na krk je perfektní cestovní doplněk a společník zároveň.

Cestovní polštářek na krk je skvělý jak pro cestování v letadle, autě, nákladních vozech, autobusech i vlacích. Koneckonců můžete využít polštářek i doma na gauči nebo na pláži.

Vylepšená podpora: geniálně navržený polštář za krk má ideální křivky, které zabraňují posunům pod hlavou. Pohodlně tak drží váš krk na místě a také pomáhá zabránit jakékoliv bolesti krku nebo bolestem, které se obvykle vyskytují při cestování.

Ergononomický design: tento cestovní polštářek je mnohem více než jen polštář za krk. Jde o inteligentní polštář s ergonomickým designem umožňujícím spaní na jakémkoliv povrchu. Jednoduše se otočte vzhůru nohama a relaxujte všude: v kanceláři, letadle, autobusu nebo vlaku.

Ultra jemný a pohodlný: polštářek z paměťové pěny má extrémně jemný a měkký potah, který je pro vaši pokožku velice příjemný. Potah je navíc vyroben z odolné tkaniny pro ještě větší pohodlí.

Komfort 3v1: jak všichni víme, spánek ve vzpřímené poloze je někdy velmi obtížný. Tak proč si neuvolnit hlavu, krk a tělo tím, že využijeme cestovní polštářek k vyrovnání páteře a uvolnění celého těla. Probudíte se odpočinutí a bez bolesti. Balíček navíc obsahuje i masku na oči a špunty do uší, díky čemuž vás nebude rušit ani okolní světlo, ani hluk.

Praktické balení i velikost: mnoho cestovních polštářů je velkých a objemných, díky čemuž se s nimi jezdí velice těžko. Tento cestovní polštářek však taký případ není. Díky formovatelnému materiálu můžete polštář snadno složit a vložit do kapsičky, která je součást balení.

Perfektní jako dárek: představte si bezstresový spánek s tímto velmi měkkým polštářkem za krk. Jde o ideální dárek pro vaše rodinné příslušníky, přátele nebo kolegy v práci. Obdarovaný si díky dlouhé životnosti polštářku na vás vzpomene i za několik let.

Rozměr: 30 x 28 x 14 cm

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-maska-na-oci-spunty-do-usi-set-3

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-maska-na-oci-spunty-do-usi-set-2

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-maska-na-oci-spunty-do-usi-set-4

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-maska-na-oci-spunty-do-usi-set-5

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní polštáře
Záruka: 2 roky