Skládací láhev Platypus Softbottle, Closure Cap, 1 l (šroubovací uzávěr)

Značka: Platypus
299 Kč 247 Kč bez DPH
Na dotaz Objednáno - Čeká na naskladnění Objednáno - Čeká na naskladnění Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Skládací láhev na vodu s objemem 1 l, která po vyprázdnění zabere minimum místa ve vašem batohu. Praktický vytahovací uzávěr, pro vaše pohodové doplnění tekutin. Láhev obsahuje antibakteriální úpravu (ionty stříbra), díky čemuž v hydrovaku nezůstavají pachy ani chutě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací láhev Platypus Softbottle, Closure Cap, 1 l

Každý chce na svých cestách co nejlehčí a nejskladnější vybavení. Přesně na to spoléhá tato skládací láhev Platypus se šroubovacím uzávěrem. Platypus láhev je lehká, flexibilní a po vypití nezabírá téměř žádné místo. Skládací láhev je z tuhého, odolného a kvalitního plastu, který neobsahuje žádné materiály BPA, BPS a ftatátu. Skládací láhev navíc disponuje antibakteriální úpravou (ionty stříbra), díky čemuž v hydrovaku nezůstavanou žádné pachy ani chutě.

 

Specifikace

  • Rozměr: 33 x 15 cm (výška x šířka)
  • Objem: 1 l
  • Váha: 40 g
  • Neobsahuje škodlivou látku BPA, BPS a ftatát
  • Ekologicky šetrný produkt
  • Closure Cap – šroubovací uzávěr
  • Kompatibilní se všemi šroubovacími víčky nebo pítky Platypus

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve
Záruka: 2 roky

Posláním značky Platypus je nabízet ty nejlepší hydratační a filtrační produkty na světě, které vás vybaví na jakékoliv dobrodružství a které nemají žádný zápach. Lahve na vodu a hydratační produkty vyrábí déle než 20 let a jsou využitelné i pro každodenní potřebu hydratace ve městě i na stezce.

Platypus vyrábí hydratační výrobky v USA ve vlastní továrně. A protože věří tomu, co vyrábí, a že to dělají správně, mají vlastní certifikovanou laboratoř světové úrovně, která umožňuje zkoumat, vyvíjet a testovat technologie, abyste měli k dispozici bezpečné, účinné a spolehlivé možnosti hydratace a filtrace.

O koho vlastně jde? Jsou to vodní maniaci, laboranti, výzkumníci, designéři, manažeři, ředitelé, dělníci a další lidé jako jsme my. Rádi se smějí, dělají si navzájem naschvály, chodí do přírody, jezdí na kole, chodí na túry, běhají, pádlují, lezou, jezdí vlakem a snaží se užít si každý doušek dobrodružství.