Platypus QuickDraw™ Microfilter System vodní filtr + láhev 1 l

Značka: Platypus
1 578 Kč 1 304 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Skládací láhev na vodu s objemem 1 l, která po vyprázdnění zabere minimum místa ve vašem batohu. Praktický vytahovací uzávěr, pro vaše pohodové doplnění tekutin. Láhev obsahuje antibakteriální úpravu (ionty stříbra), díky čemuž v hydrovaku nezůstávají pachy ani chutě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platypus QuickDraw™ Microfilter System vodní filtr + láhev 1 l

Quick Draw Microfilter, pečlivě prověřený a vyráběný z prvotřídních materiálů, využívá bohaté znalosti v oblasti filtrace a hydratace, aby přinesl cestovatelům nejlepší uživatelský zážitek. Pro čištění stačí jednoduše protřepat nebo provést zpětné propláchnutí filtru z dutých vláken, aniž by bylo třeba používat další nástroje. Tento filtr je také kompatibilní s různými lahvemi a hydrovakami Platypus, což ho činí ideálním systémem pro aktivní pohyb v přírodě.

Ultralehký a skladný

Kompletní systém, což zahrnuje filtr a zásobník, váží pouze 95 g a je zabalitelný do velikosti menší než srolované tričko.

Zásobník na vodu

1litrový zásobník je vyroben z unikátního třívrstvého materiálu, který je nejen bez zápachu, ale také odolný, s širokým hrdlem a rukojetí pro snadné naplnění z libovolného zdroje vody.

Vlastní systém

Můžete si jednoduše sestavit svůj vlastní systém tím, že kombinujete filtr s jinými lahvemi a hydrovakami od Platypus (včetně Hoser, Platy 2.0, Platy SoftBottle a běžných PET lahví s průměrem 28 mm).

Vysoký průtok

Filtrační patrona z dutých vláken má schopnost přefiltrovat až 3 litry za minutu.

Jednoduché a efektivní čištění

Pro očištění stačí jednoduše protřepat nebo provést zpětné propláchnutí filtru bez potřeby dalšího nářadí.

Inovativní a odolný design

S bezpečným uzávěrem, který nezadržuje nečistoty z půdy.

Výhody dutých vláken

Díky stovkám malých dutých vláken je schopen rychleji filtrovat vodu než tradiční filtrační membrány.

Efektivní

Každý mikrofiltr je individuálně testován, aby zajistil splnění všech směrnic EPA a NSF pro odstranění 99,9999% bakterií a 99,9% prvoků, včetně Giardia, Cryptosporidium, E. coli, Salmonella a Cholera.

 

Specifikace

  • Rozměr balení: 8 x 13 cm
  • Hmotnost balení: 101 g
  • Objem lahve: 1 l
  • Hmotnost filtru a zásobníku: 95 g
  • Neobsahuje škodlivou látku BPA, BPS a ftatát
  • Ekologicky šetrný produkt
Filtrační vložka Duté vlákno
Velikost póru filtru 0,2 Micron
Účinný proti bakteriím ano
Účinný proti virům ne
Účinný proti pevným částicím ano
Průtok za minutu 3 l
Životnost filtru 1000 l
Čištění v terénu ano
Údržba v terénu ano
Adaptér na láhev ano
Indikátor stavu filtru ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.101 kg

Posláním značky Platypus je nabízet ty nejlepší hydratační a filtrační produkty na světě, které vás vybaví na jakékoliv dobrodružství a které nemají žádný zápach. Lahve na vodu a hydratační produkty vyrábí déle než 20 let a jsou využitelné i pro každodenní potřebu hydratace ve městě i na stezce.

Platypus vyrábí hydratační výrobky v USA ve vlastní továrně. A protože věří tomu, co vyrábí, a že to dělají správně, mají vlastní certifikovanou laboratoř světové úrovně, která umožňuje zkoumat, vyvíjet a testovat technologie, abyste měli k dispozici bezpečné, účinné a spolehlivé možnosti hydratace a filtrace.

O koho vlastně jde? Jsou to vodní maniaci, laboranti, výzkumníci, designéři, manažeři, ředitelé, dělníci a další lidé jako jsme my. Rádi se smějí, dělají si navzájem naschvály, chodí do přírody, jezdí na kole, chodí na túry, běhají, pádlují, lezou, jezdí vlakem a snaží se užít si každý doušek dobrodružství.