Banat cestovní zubní kartáček, různé barvy

Tip Super cena
Značka: Banat
49 Kč 40 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Při cestování s příručním zavazadlem si člověk šetří každý centimetr místa a vždy se snaží s sebou vozit ty nejskladnější věci. Jedna z nich je i cestovní zubní kartáček. Proto je ideální cestovní balení, jenž obsahuje skládací zubní kartáček na cesty jako dělané.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banat cestovní zubní kartáček, různé barvy

Abyste na svých cestách netahali zbytečnosti a mohli cestovat tzv. pod 7 kilo, snažíte se balit tak, abyste vyloučili každou nadbytečnost. Bez některých věcí se zkrátka ale neobjedete. Jednou z nich je i kartáček na zuby. Proto vám nabízíme i cestovní balení značky Banat, jenž obsahuje cestovní skládací kartáček. Kartáček na svých cestách využije opravdu každý cestovatel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní kartáčky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Společnost Banat byla založena v roce 1947, vyrábí a vyváží vysoce kvalitní sortiment pro ústní hygienu, osobní péči a výrobky pro péči o domácnost. Know-how a zkušenosti v 40 různých zemích, které slouží zákazníkům tím nejefektivnějším možným způsobem. Všechny komponenty jsou využívány výrobními procesy v souladu ze striktně současných ekologických a hygienických předpisů a jsou vyráběny s evropskými standardními stroji a surovinami.