Bigjigs Cestovní dřevěné sudoku pro děti i dospělé

Značka: Bigjigs
499 Kč 412 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Desková hra sudoku v dřevěném provedení potěší jednotlivce i celou rodinu. Vyrazte na cesty s kamarády a poměřte si své logické a kritické myšlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní dřevěné sudoku pro děti i dospělé

Desková hra Sudoku je klasická logická hra, která zabaví celou rodinu! Tato kompletní sada má vše, co ke hře potřebujete, a obsahuje celou brožuru hádanek, dřevěné destičky s čísly a herní desku s úložným prostorem. Tato zábavná hra s čísly, jejíž počátky sahají až do konce roku 1700, podporuje dovednosti kritického myšlení a zabaví se u ní děti i dospělí.

Pevná konstrukce

Hrací deska a herní prvky jsou krásně vyrobeny z odolného MDF dřeva, aby poskytovaly hladký povrch. Kromě toho vestavěná výsuvná zásuvka snadno uloží herní prvky, když se nepoužívá.

Kompletní herní sada

Sada sudoku obsahuje vše, co potřebujete ke hraní této vzrušující hry. S herním plánem sudoku, čísly a brožurou se 100 hádankami různých obtížností, budete plně připraveni vyzkoušet svůj důvtip!

Podporuje kritické myšlení

Tato hra ve stylu puzzle je založena na číslech a podporuje cvičení v logice, kritickém myšlení a uvažování. Rozdejte si to pomocí přiložené brožury s hádankami nebo si dokonce vytvořte vlastní hádanky k vyřešení!

Zábava pro každého

Sudoku je oblíbená klasická hra, která má hluboké kořeny ve starověkých číselných hádankách a má stopy už na konce 18. století. Tato zábavná a vzdělávací hra je ideální pro celou rodinu a také pro jednotlivce nebo skupiny!

Specifikace

  • Rozměry hrací desky:  22,4 cm × 22,4 cm × 3,2 cm
  • Sada obsahuje celkem 100 dílků včetně hrací desky a knihy puzzle
  • Materiál: MDF dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…

Firma Bigjigs je jedním z předních výrobců dřevěných hraček ve Velké Británii. Své výrobky dodává do více než 35 zemí světa. Na výrobu hraček využívá dřevo z trvale udržitelných přírodních zdrojů a více než 90 % obalů je z recyklovaného materiálu. Značka Bigjigs je držitelem mnoha ocenění. Hračky jsou velmi kvalitní a jejich cílem je přinášet do každého dětského pokoje nejen zábavu a vzdělání, ale také umožnit dětem bezpečně objevovat svět kolem sebe. Pro děti jsou hračky Bigjigs zdrojem inspirace a poznání a pomáhají jim tak ve zdravém vývoji.