Sea to Summit Univerzální cestovní prostředek, mýdlo, šampon, mytí nádobí, praní, 4v1, 100 ml

Značka: Sea to Summit
144 Kč 119 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Vyrazte na cesty s univerzálním cestovním prostředkem od značky Sea to Summit v tekuté podobě. Využijete ho na praní, mytí nádobí nebo ke sprchování. S TSA označením a objemem 100 ml vám bezpečně projde přes všechny letištní kontroly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sea to Summit Univerzální cestovní prostředek, mýdlo, šampon, mytí nádobí, praní, 4v1, 100 ml

Hledáte nové vybavení od Sea to summit pro nadcházející outdoorové zážitky? Pak je pro vás Sea to Summit univerzální cestovní prostředek od výrobce Sea to Summit očividně to pravé. Díky tomuto tekutému prostředku se můžete osprchovat, umýt nádobí nebo vyprat si oblečení.

TSA Certifikace

Tento univerzální cestovní prostředek disponuje TSA certifikací, díky které vám bez problémů projde každou letištní kontrolou.

Praktické využití

Tekutý prací prostředek můžete využít pro cestování, kempování, rybaření a podobně. Zkrátka se hodí pro všechny dobrodruhy, vodáky nebo turisty, ale hlavně nadšence kempování.

Specifikace

  • Hmotnost: 115 g
  • Rozměry: 11 x 6 x 2,5 cm
  • Šetrný k životnímu prostředí a biologicky odbouratelné
  • Šetrný k pranému materiálu
  • Šetrný k pokožce
  • Šroubovací uzávěr proti nechtěnému vylití

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní a sušení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.115 kg

Roland Tyson, zakladatel společnosti Sea to Summit, začal vyrábět outdoorové vybavení na starém průmyslovém šicím stroji ve svém dětském pokoji v roce 1983, když mu bylo 17 let. Jako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvědomil, že má vášeň a talent pro vytváření špičkového outdoorového vybavení. Brzy začal navrhovat a vyrábět vybavení pro další australské dobrodruhy. V roce 1991, po vybavení neobvyklého prvovýstupu na Mount Everest, vznikla společnost Sea to Summit.