Lifesystems Repelent Expedition Sensitive Spray

Značka: Lifesystems
339 Kč 279 Kč od 279 Kč –20 % –27 % až –27 %
lifesystems repelent expedition sensitive spray 100 ml
339 Kč 279 Kč od 279 Kč –20 % –27 % až –27 % 269 Kč 203 Kč od 203 Kč 222 Kč bez DPH 168 Kč bez DPH od 168 Kč bez DPH
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - Zvolte variantu
Možnosti doručení

Repelent proti hmyzu značky Lifesystems poskytuje účinnou ochranu proti komárům a jinému kousavému hmyzu ve všech prostředích. Díky 20 % obsahu složky Saltidin® dokážete repelent účinkovat až 8 hodin za všech okolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems Repelent Expedition Sensitive Spray

Vysoce účinný repelent proti komárům a klíšťatům. Expedition Sensitiv repelent neobsahuje složku DEET, tedy je založený výhradně na přírodní aktivní složce Saltidin®. Nabízí 8 hodinovou účinnou ochranu proti drobnému bodavému hmyzu jako jsou komáři, mušky i klíšťata. Repelent Expedition Sensitive je vhodný i pro děti od 2 let.

Přirodná složka Saltidin®

Repelent proti hmyzu určený pro vysoce rizikové oblasti s 20% koncentrací Saltidinu® (Icaridin) je vysoce účinný proti komárům při prevenci malárie, encefalitidy, dengue a žluté zimnice.

Dlouhodobá ochrana až 8 hodin

Maximální ochrana zajišťuje, že vydrží po aplikaci až 8 hodin a umožňuje několikanásobné opakované aplikace, což se doporučuje v oblastech s vysokou teplotou a vlhkostí, aby vás repelent chránil co nejdéle.

Vhodný i pro děti už od 2 let

Repelent je balen v odolné hliníkové lahvi s víčkem ve spreji. Repelent vydrží 24 měsíců od prvního otevření.

Funguje s ochranou proti slunci

Ne všechny repelenty si zachovávají svou účinnost i ve spojení s dalšími ochrannými prostředky. Tento repelent od značky Lifysystems však ano. Účinnost by neměla být ovlivněna krémem proti slunci a není třeba aplikovat více než doporučené množství repelentu proti hmyzu. Vždy však nejprve naneste opalovací krém a před aplikací repelentu jej nechte důkladně vsáknout do pokožky.

Cestování s lehkostí

Repelent je díky své velikosti velice praktický, je nehořlavý, a proto vyhovuje leteckým pravidlům.

Bezproblémové cestování letadlem

Všechny repelenty proti hmyzu Lifesystems jsou dodávány v trvanlivé hliníkové lahvi s nepropustnou pumpičkou a lze je vzít do letadlového zavazadla.

Odolný proti potu

Lifesystems repelent proti hmyzu je odolný proti potu, což znamená, že můžete s klidem v duši pokračovat ve svých cestách a dobrodružství.

Použití

Aplikujte rovnoměrně na odhalené oblasti. Důkladně vetřete do kůže. Pro aplikaci na tváře a krk si naneste malé množství do dlaně a rozetřete. Držte dál od očí a úst. Aplikaci opakujte podle potřeby, zvláště v oblastech s vysokou vlhkostí a při zvýšeném pocení. Aplikaci opakujte také po koupání nebo sprchování.

Bezpečnostní pokyny

 • Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy.
 • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno.
 • PŘI PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE: Vyhledejte lékařskou pomoc a ošetření. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu.
 • Obsah/nádobu likvidujte v souladu s místními regionálními národními mezinárodními předpisy.

Složení

 • Saltidin® (Icaridin) 20%, alkohol

 

Specifikace

 • Ochranná přírodní složka Saltidin - střední až vysoká ochrana
 • 8 hodinová ochrana
 • Neobsahuje složku DEET
 • Dlouhotrvající ochrana až 8 hodin
 • Velmi odolný obal
 • Vhodný i pro děti od 2 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před hmyzem
Záruka: 2 roky

Součástí britské společnosti Lifesystems je v současnosti 50členný tým vývojářů produktů a skutečných odborníků na cestování, kteří dodávají expediční vybavení specializovaným prodejcům ve více než 40 zemích světa. Jako tým, který sám často prožívá nutkání vrhnout se po hlavě do dobrodružství ví, jak vyrobit soupravu, která je pro danou práci vhodná. Výrobky Lifesystems jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl hluboce zvažován, aby vám pomohl dostat to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak bude velké. Abyste se mohli vydat na další dobrodružství, zajistěte si znalosti, díky kterým budete připraveni na cokoli.