GSI Sada cestovních příborů

Značka: GSI Outdoors
109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Cestovní sada příborů od značky GSI je ultimátní lehká technická sada příborů. Obsahuje lžíci, vidličku, nůž, karabinový klip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GSI Sada cestovních příborů

Plnohodnotný design cestovní sady příborů se snadno vejde do ruky. Tato sada příborů neobsahuje BPA. Její součástí je lžíce, vidlička a nůž. Vroubkovaný nůž umožňuje díky vroubkám velice pohodlné krájaní jak steaku, tak tvrdší zeleniny a zároveň zastavne práci s vaši oblíbenou pomazánkou.

Lehký kompaktní design

Tato sada 3 kusů prstenových opakovaně použitelných cestovních příborů obsahuje lžíci, vidličku a nůž, které se skládají z patentované, ultralehké, ultra silné hliníkové slitiny. Poskytuje lehký pocit bez kompromisů v odolnosti. Ideální pro kempování venku nebo piknik na pláži.

Dokonalá výbava pro cestování, kempování a každodenní použití

3dílná sada cestovních příborů GSI je nezbytností pro každodenní použití, kempování venku, pikniky, grilování nebo pro jakékoli jídlo na cestách.

Praktický kroužek

Už žádné mizející kousky příborů. Příbor si můžete připevnit díky praktickému kroužku prakticky kamkoliv. Uvazovací šňůrka pohodlně udrží vaše příbory pohromadě a organizovaně. 

Materiál: Acetal

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí, příbor
Záruka: 2 roky

Zakladatelé a sourozenci Don, Ian a Kathy Scott nejsou žádní cizinci v dobrodružství: Scottovi strávili dětství zkoumáním Britské Kolumbie, než založili GSI Outdoors v roce 1985. Nyní se sídlem ve Spokane ve Washingtonu v nádherném podhůří Skalistých hor vnitrozemského severozápadu, GSI Outdoors zůstává v rodinném vlastnictví a vytrvale se snaží vytvářet promyšlené a inovativní vybavení. Začali s prodejem modrého smaltovaného nádobí a za ta léta se jejich podnikání rozrostlo o technické, inovativní a zábavné venkovní nádobí a vybavení k jídlu a pití.

"Naší vášní je skvělé jídlo venku. Přizpůsobíme se pohodlí domova a náročnostem vašich dobrodružství, ať už vyjíždíte na jakoukoliv horu. Věříme, že jídlo nás spojuje, udržuje naše zkoumání a záhadně vždy chutná lépe, když je vařeno a konzumováno venku."