Lifeventure špunty do uší, 3 páry

Cenová bomba
Značka: Lifeventure
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Vybavte se na cestu letadlem speciálními silikonovými špunty do uší, které vám pomohou nejen s vyrovnáváním tlaku, ale také s redukcí hluku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špunty do uší do letadla, silikonové

Měkký silikonový materiál, který se přizpůsobí tvaru vašeho ucha pro maximální snížení hluku. Jsou lehké a pohodlné na nosení i po celý den. Jsou opakovaně použitelné. Stačí je pravidelně čistit a nechat přirozeně schnout pro opětovné použití.

Pohodlné nosení

Špunty do uší s potlačením hluku jsou navrženy tak, aby se vešly do všech zvukovodů, aniž by vytvářely tlak, vhodné pro dospělé i děti.

Mnohostranné použití

Tyto vodotěsné špunty do uší mají skvělý výkon při snižování hluku, blokují hluk ze stavby, koncertu nebo provozu, takže můžete mít lepší prostředí pro spaní nebo studium.

Spolehlivý a praktický design

Praktické cestovní a outdoorové příslušenství pro klidný spánek. Vyrobeno z udržitelných materiálů. Lifeventure špunty do uší jsou s vámi, na každém kroku.

Návod k použití

  1. Před použitím si vždy přečtěte informace o produktu.
  2. Před zasunutím sevřete nos a vyfoukněte si uši. Pro dosažení nejlepších výsledků vždy vložte do uší jednu hodinu před vzlétnutím. Odstraňte po přistání až po otevření dveří kabiny.
  3. Chroničtí cestující mohou vložit špunty do uší i 2 hodiny před vzletem. K odstranění může dojít, když letadlo dosáhne maximální nadmořské výšky a znovu vložení cca hodin před přistáním.

Čištění a dezinfekce

Vezměte mýdlo, lehce navlhčený hadřík a otřete žebrovaný konec, dokud není čistý. Dbejte na to, aby voda nemohla proniknout do válcové dutiny uvnitř zátky. Uvnitř obsažený filtr se může při kontaktu s vodou zalepit.

Specifikace:

  • Rozměr krabičky: 5,6 x 6,5 x 1,8 cm
  • Hmotnost: 30 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky na spaní a špunty do uší
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.03 kg

Zakladatel značky Lifeventure se vyjádřil: „Jako mladý cestovatel po světě před 25 lety mě nebavilo vážit příliš mnoho vybavení. Potřeboval jsem lehkost, funkčnost a svobodu, kterou přináší. Domů jsem se vrátil inspirován, aby se cestování stalo pro ostatní lepším zážitkem. produkty představovaly řadu silných, lehkých cestovních peněženek, navržených tak, aby se do nich vešlo více peněz, pasů a palubních lístků.“ „Tyto původní ambice jsou ztělesněny ve všech cestovních doplňcích, které vyvíjíme - svoboda cítit se naživu, sebevědomě prožívat svá dobrodružství, lehce šlápnout na planetu a nasávat svět inspirace kolem sebe, ať jste kdekoli.“ Výrobky Lifeventure jsou navrženy a vyvinuty s použitím špičkových materiálů a technik. Každý design byl důkladně zvážen, aby vám mohl dát to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak velké nebo malé. Poskytuje vám svobodu a jistotu dobrodružného života s výjimečnými produkty pro cestování a venku.