Wacaco espressovač Nanopresso cestovní kávovar

Značka: Wacaco
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Tento expressovač od značky Wacaco pro vaření kávy v přírodě nepotřebuje elektrický zdroj energie a umožňuje vám užívat si horké kávy venku bez omezení. Součástí balení je elegantní, lehký kávovar v tmavě šedém provedení a přenosný pytlový obal.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wacaco espressovač Nanopresso cestovní kávovar

Kávovar Wacaco Nanopresso je ideální pro použití venku zejména při cestování, který vám umožní dopřát si čerstvou kávu i bez potřeby elektřiny nebo baterií. Kávu připravujete pomocí tlaku až 18 barů. K přípravě budete potřebovat pouze horkou vodu, mletou kávu a svou vlastní sílu.

Buďte si svým vlastním baristou

Dosáhnout dokonalé kávy espresso je všechno, jen ne snadné. Kávovar Nanopresso se nejlépe hodí pro jemně mletou kávu, která je tvrdě stlačená. Díky své inovativní konstrukci a snadnému ovládání vám Wacaco Nanopresso umožní kdykoli připravit dokonalé espresso s krásnou a hustou vrstvou krému.

Získejte z něj maximum

Žádné nároky na baterii/napájení. Pouze ruční ovládání. Zažijte potěšení z pití vysoce kvalitního espressa od prvního do posledního doušku, ať jste kdekoliv. Vše co potřebujete pro své příští espresso je mletá káva, horká voda a kávovar Nanopresso.

Unikátní kombinace praktických pomůcek

Expressovač Wacaco se dodávat v transportním sáčku. Cestovní kávovar Wacaco aneb espressovač Nanopresso disponuje rozměry 15,6 x 7,1 x 6,2 cm a je vyroben z odolného materiálu EVA.

Snadné čištění

Po každém použití trvá údržba přístroje Nanopresso jen několik sekund. V případě potřeby lze všechny součásti portafiltru snadno oddělit a důkladně vyčistit.

Specifikace

  • Rozměry: 15,6 x 7,1 x 6,2 cm
  • Hmotnost : 336 g
  • Objem zásobníku na vodu: 80 ml
  • Objem zásobníku na kávu: 8 g
  • Maximální tlak: 18 barů

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary a espressa
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.336 kg

Wacaco espressovač Nanopresso cestovní kávovar + pouzdro

Od roku 2013 se společnost Wacaco zaměřuje na vývoj malých, lehkých a praktických přenosných kávovarů s výkonem blízkým kávovarům pro domácnost. V současné době je společnost Wacaco zastoupena ve více než 70 zemích/regionech po celém světě. V nabídce naleznete hned několik velikostí přenosného kávovaru Wacaco ideálního na cestování. Každý z kávovarů umožňuje snadnou přípravu skvělého espressa a dalších kávových nápojů kdykoli a kdekoli.