Travelite digitální váha na zavazadla

Značka: Travelite
244 Kč 202 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Ověřte si ještě před vycestováním, kolik vaše zavazadla váží s váhou na zavazadla Travelite. Digitální váha na zavazadla vám pomůže předejít zbytečným poplatkům, které vám mohou z nadváhy zavazadla plynout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Travelite digitální váha na zavazadla

Ověřte si ještě před vycestováním, kolik vaše zavazadla váží s váhou na kufr Travelite. Digitální váha na zavazadla vám pomůže předejít zbytečným poplatkům, které vám mohou z nadrozměrného zavazadla plynout.

Nízká hmotnost, vysoká přesnost

Tato váha na kufr udrží hmotnost až 40 kg, s přesností na 50g. Její vysoká přesnost vám pomůže vyhnout se poplatkům za nadváhu zavazadla.

Praktické rozměry

Cestovní váha Travelite je lehká a kompaktní. S rozměry 15 x 3 x 3 cm se vejde do tašky nebo kabelky, takže se snadno skladuje a přenáší.

Jednoduchá manipulace

Velký LCD displej s automatickým uzamčením dat usnadňuje čtení. Podsvícenou obrazovku lze vidět při slabém světle nebo při silném slunečním světle.

Vynikající design a kvalita

Ruční váha na kufr Travelite je ergonomická, pohodlná a pěkného vzhledu, vhodná k vážení a má dlouhou životnost. Díky intuitivnímu ovládání se jedná o ideálního společníka na cesty.

Specifikace

  • Velikost: 15 x 3 x 3 cm
  • Hmotnost: 100 g
  • Materiál: hliník
  • Nostnost: až 40 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k zavazadlům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Společnost Travelite nabízí kvalitní cestovní zavazadla pro různé typy cest. Tyto odolné a funkční zavazadla jsou navržena v Německu a zaměřují se na komfort a spokojenost cestovatelů. Kromě toho však disponují také množstvím cestovních doplňků, které vám nemohou na cestách chybět.

Travelite se zaměřuje na zodpovědný přístup a udržitelnost, což zahrnuje recyklaci plastových materiálů a minimalizaci obalového materiálu. Výrobky jsou navrženy s důrazem na prodlouženou životnost a kvalitu komponentů. Udržitelnost a spokojenost zákazníků jsou klíčovými hodnotami společnosti Travelite.