Výletní kronika Slovensko

Značka: Perkman
379 Kč 313 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Cestujte po Slovensku a pište svůj vlastní příběh dobrodruha. V jedné výletní kronice Slovenské republiky získáte rozkládací mapu, prostor pro zaznamenání až 50 výletů nebo desítky tipů na výlet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výletní kronika Slovensko s příběhem

Rádi vyrážíte na výlety po Slovensku? Pak právě tato výletní kronika je přesně to, co potřebujete, abyste si zaznamenali svá nová dobrodružství! Krásně navržený moderní deník má dostatek prostoru pro zaznamenání až 50 vzpomínek na vašich dobrodružných cestách. Použijte jej k zaznamenávání svých dobrodružství na několik krátkých výletů nebo dlouhodobého putování a objevování krás Slovenska. Pro vaše aktivity a myšlenky je připraven také dostatek prostoru. Stejně tak i pro vaše fotky nebo poznámky z cest. Tato výletní kronika má tu správnou velikost, kterou si můžete hodit do tašky nebo batohu a nosit s sebou i na cestách.

Zábava i na cestách

Výletní kronika Slovenska disponuje dostatkem prostoru pro zaznamenání nejkrásnějších zážitků z cest po Slovensku. Zahrnuje stránky pro plánování cesty, mapu Slovenska, tipy a triky na výlety, prostor pro fotky a další pěkně zpracované stránky.

Dostatek prostoru na 50 stránkach

Děti zde najdou dostatek volného místa pro psaní nebo kreslení čeho chtějí, ale také si užijí zábavné a rozmanité cestovní aktivity a výzvy.

Skvělý způsob, jak zapojit děti do rodinného výletu!

Napište, kam jedete. Naplánujte si balící seznam. Zaznamenejte si, co jste zažili na cestě tam i zpět. Zapište si nezapomenutelné okamžiky. Vložte fotografie. Ohodnoťte každý den a zakroužkujte svoji náladu!

Pro děti i dospělé

Design vhodný pro děti i dospělé zahrnuje barevné obrázky, mapu a další grafiku, kterou ocení každý dobrodruh. Výletník je v kroužkové vazbě, díky čemuž se s ním velmi dobře manipuluje. Cestovní deník umožňuje mladým dobrodruhům zapamatovat si a znovu prožít výlet a podělit se o své zkušenosti se členy rodiny, přáteli, spolužáky i učiteli.

Specifikace

  • Materiál: papír
  • Počet stran: 50
  • Rozměr: 27 x 20,5 cm
  • Váha: 300 g

 

Obsahuje:

  • Velkou rozkládací mapu, do které můžete zakreslit navštívená místa a přehledně tak uvidíte, kde jste všude byli
  • Místo pro vaše cestovatelská přání
  • Prostor pro pohodlné zaznamenání až 50 výletů
  • Dostatek místa na fotky
  • Tipy, triky a další inspirace, kam na Slovensku vyrazit na výlet (více než 100 památek a míst ve 23 lokalitách, které stojí za to vidět)

 

Výletní kronika je váš pomocník pro cestování po Slovensku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní deníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Václav Toman přišel s projektem Perkman už v roce 2017, kdy přemýšlel nad dárkem pro tátu k 50. narozeninám. Tak vznikla jeho první veleúspešná kniha Díky, že jsem! poděkování pro rodiče. S knížkami od Perkman můžete udělat radost svému tátovi, mámě, nebo oběma rodičům dohromady.

Každá knížka, kterou vytvoří, je otestována a odzkoušena. Vytvořit knížku trvá i několik měsíců. Společnost Perkman je totiž velice důsledná. Klade důraz na to, abyste získali za své peníze to nejlepší.