Flame Brothers Dětský respirátor FFP2 NR s certifikací (6-12 let), bílá

29 Kč od 29 Kč –69 % - až –69 %
flame brothers detsky respirator ffp2 nr s certifikaci 4 8 let bila d
29 Kč od 29 Kč –69 % - až –69 % 9 Kč 179 Kč od 9 Kč 7 Kč bez DPH 148 Kč bez DPH od 7 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
12.12.2022 12.12.2022 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Nejlevnější dětský respirátor FFP2 s certifikací CE. Vhodný pro děti (kluky i holky) cca od 6 do 12 let. Filtruje více než 95 % všech bakterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flame Brothers dětský respirátor FFP2 / KN95 s certifikací (6-12 let)

flame-brothers-detsky-respirator-ffp2-nr-s-certifikaci--4-8-let-bila-bChraňte sebe i okolí. Je laboratorně dokázáno, že tento dětský respirátor třídy FFP2 výrazně zabraňuje šíření virů kapénkami a je několikrát účinnější prevencí než rouška. Tento certifikovaný dětský respirátor FFP2 / KN95 filtruje minimálně 95 % virů a bakterií. Respirátor bez výdechového ventilu je tak dokonalou a efektivní ochranou před kapénkovou a virovou nákazou. Můžeme potvrdit, že respirátor chrání jak nositele, tak okolí. Hodí se pro děti ve věku 6 - 12 let. Pro kluky i holky.

Certifikace respirátoru splňující kritéria Ministerstva zdravotnictví ČR

Tento dětský respirátor prošel atestací, kdy získal všechny potřebné certifikace. Disponuje certifikací CE, konkrétně splňuje všechny kritéria certifikace Evropské unie EN 149:2001 + A1:2009​.

Vysoká účinnost FFP2

Dětský respirátor FFP2 disponuje několika vrstvami, které zvyšují samotnou účinnost nad 95 %. Ochrana před nákazou viry a bakteriemi je tak v tomto případě na maximu možností. Tento dětský respirátor třídy FFP2 zabraňuje šíření koronaviru a zabraňuje jeho rychlejšímu šíření.

Dětský respirátor FFP2 / KN95 s gumičkou

Dětský respirátor FFP2 / KN95 bez výdechového ventilu je vyroben z technologie přiléhající k obličeji a zároveň se díky přizpůsobitelné gumičce nosí velice příjemně. Velikost respirátoru je univerzální pro děti ve věku od 6 do 12 let.

flame-brothers-detsky-respirator-ffp2-nr-s-certifikaci--4-8-let-bila-d

Povinné nošení respirátorů v obchodech i MHD od čtvrtka 25. 2. 2021

Vláda ČR vyhlásila povinné nošení respirátoru třídy FFP2, resp. KN95 všude, kde je vyšší koncentrace lidí. A tedy v obchodech i městské hromadné dopravě. Tento typ respirátoru splňuje všechny požadavky, které byly stanovené tímto vyhlášením. 

Specifikace:

  • Certifikace: CE Certifikace EN 149:2001 + A1:2009​
  • Bakteriální účinnost: >95 %
  • Filtrační třída: FFP2/ KN95
  • Dětský espirátor FFP2 disponuje gumičkou pro zachycení
  • Velikost: univerzální pro děti od 6 do 12 let
  • Barva: bílá

 flame-brothers-detsky-respirator-ffp2-nr-s-certifikaci--4-8-let-bila-e

Harmonizované normy ochrany:

  • Europe EN 149:2001 + A1:2009 (FFP2)
  • China GB2626-2006 (KN95)

Výrobek je ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č. 21/2003 Sb., přejímacím směrnici rady 89/686/EHS o sbližování právních předpisů členských států týkajících se osobních ochranných prostředků, ve znění směrnic 93/68/EHS a směrnice Evropského parlamentu a Rady 96/58/ES.

Účel použití

Dětský respirátor FFP 2 bez výdechového ventilu slouží k ochraně dýchacích cest před vzduchem šířenými aerosoly nebo kapénkami nesoucími bakterie, viry nebo před pylovými a prachovými částicemi s účinností filtrace >95 % 0,3 mikrometru částic.

Před použitím čtěte návod k použití, prověřte, zda dětský respirátor není poškozený a při nasazování respirátoru na obličej postupujte podle návodu. Nedodržení pokynů může výrazně snížit účinnost respirátoru a zapříčinit vážné poškození zdraví.

Návod na použití dětského respirátoru FFP2

1. Respirátor držte v ruce stejně jako na obrázku: nosní díl uchopte konečky prstů, tak aby popruhy visely kolem zápěstí.
2. Držte respirátor pod branou s nosním dílem nahoru.
3. Horní popruh upevněte kolem hlavy, stejně tak upevněte i spodní popruh pod ušima a masku nasaďte.
4. Popruhy nesmí být zkrouceny.
5. Oběma rukama utěsněte mezery kolem nosu, aby maska správně seděla. Utěsněním pouze jednou rukou může být snížena účinnost respirátoru.
6. Před vstupem na pracoviště řádně překontrolujte utěsnění masky.

Tento dětský respirátor je určen pro jednorázové použití, nečistí se, doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor vyměňte okamžitě, když se vám začne dýchat hůře, nebo když dojde k poškození respirátoru. Respirátor je určen k ochraně uživatele proti vdechování pevných částic a kapalných aerosolů nepřevyšující 20násobek NPK/PEL (nejvyšší přípustní koncentrace).

navod-na-pouziti-respirator-ffp2-kn95-s-certifikaci-na-hlave

Skladování a likvidace: respirátor musí být uchován v suchém a čistém prostředí při teplotách -20 až + 40 °C při max. relativní vlhkosti do 80 %. Po použití likvidujte v souladu se zákonem o odpadech, pokud nejsou respirátory znečištěny nebezpečnými látkami, vyhoďte do komunálního odpadu.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

flame-brothers-detsky-respirator-ffp2-nr-s-certifikaci--4-8-let-bila-c

flame-brothers-detsky-respirator-ffp2-nr-s-certifikaci--4-8-let-bila-a

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky a respirátory FFP2
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.